Sunucu Roksan Kunter’e iğrenç şantaj!

NTV Spor spikeri ve aynı zamanda Osmanlı hanedanının da torunu olan ünlü sunucu Roksan Kunter’e iğrenç tuzak… Evli ve de çocuk sahibi olan Roksan Kunter’in cep telefonu ve tabletini hack’leyen hacker’lar “10 milyon lira vermezsen özel fotoğraflarını yayarız” diye şantaj yaptı.

“10 MİLYON LİRA VERMEZSEN FOTOĞRAF VE VİDEOLARINI YAYARIZ”

Efsane milli basketbolcu Erman Kunter’in kızı olan Roksan Kunter, internet üzerinden gerçekleştirilen çirkin bir tuzağa maruz kaldı. Kimliği belli olmayan hacker şantajcılar başarılı sunucuya e-posta üzerinden tuzak kurdu. Roksan Kunter, kendisine gelen bir mail’i açınca hacker’ların tuzağına düşmüş oldu. Günaydın’ın haberine göre Şantajcı hacker’lar’ın Kunter’in cep telefonu ve tabletindeki tüm özel fotoğraf ve videolarını ele geçirdiği haber veriliyor.

‘SOLUĞU SAVCILIKTA ALDI’

E-posta üzerinden sunucu Roksan Kunter’e ait olan görsel ve videolara ulaşmayı başaran şantajcılar olayın aakabinde genç sunucuya mesaj atmayı ihmal etmediler.

“Eğer bize 10 milyon lira vermezsen tüm video ve fotoğraflarını sosyal medyada yayarız” diye şantajda bulunan hacker’ların mesajını alan ünlü sunucu, soluğu savcılıkta aldı.

Kunter, “Şantaja uğradım. Ben evli, çocuklu, sakin yaşayan biriyim. Mağdurum” diyerek şikayetçi oldu.

ROKSAN KUNTER KİMDİR?

Roksan Kunter, 2. Abdülhamit’in torunlarından Osman Nami Osmanoğlu’nun torunu. Babası ise eski ünlü milli basketbolcu Erman Kunter.

Roksan Kunter, aynı zaman da Hürrem Sultan da büyük babaannesidir. İsmi Hürrem’in asıl adı Roksölan’dan geliyor. Fransa da iletişim okuduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Programcılığı okudu. 10 yıla yakın basketbol oynadıktan sonra Mehmet Ayhan ile tanıştırmasıyla oyunculuk kariyeri başladı.

Şimdilerde ise A haber’de spor spikerliği yapmaktadır.

Roksan Kunter “Hiçbir zaman zaten Osmanlı torunu olduğumuzu ulu orta söyleyemezdik. O benim büyük büyük babam diyemiyordum, çekiniyordum, tedirgin oluyordum.“ açıklamasında bulunmuştu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]