Süleyman Özışık Turgay Güler’e fena yüklendi

Yazar Süleyman Özışık Ülke TV programcısı ve Güneş Gazetesi Genel yayın Yönetmeni Turgay Güler’i kıyasıya eleştirdi. Turgay Güler’in kendisine kripto FETÖ’cü dediğini hatırlatan Süleyman Özışık, Güler’e hodri meydan dedi.

Gazeteciler sitesindeki yazısında Turgay Güler’e yüklenen Özışık,  ” Gel de dava adamlığını göreyim Turgay Güler!” başlıklı yazısı iktidara yakın olan medyada yeni bir polemiğin habercisi niteliğindeydi.

İşte, Süleyman Özışık’ın ağır ifadelerle Turgay Güler’e yüklendiği o yazı:

**************         *************

 

Dün gece Ülke TV’de namustan yoksun “Sıradışı” bir programa imza attın Turgay Güler.“Namustan yoksun ‘Sıradışı’ bir program” diyorum, çünkü tam karşında oturan kanalın genel yayın yönetmenine mesaj atmama rağmen, bana cevap hakkı vermedin, veremedin!

Rezil kepaze olacağını biliyordun çünkü…

Twitter’da cevabını alınca engelleyip kaçabilirsin. Ekranda cevap hakkı vermeden iftira atıp sıvışabilirsin.

Lakin deliğinden başını çıkarıp kediyi görünce kaçan fareler gibi kaçarak kurtulacağını sanıyorsan yanılıyorsun.

Hiç kimse, karşısında oturup onuruna, haysiyetine ve kişiliğine laf atan edep ve adap yoksunu birini sessizlik içinde dinlemez!

Bunu benden bekleyerek büyük bir ahmaklığa imza attın!

En azından bu sefer kaçma, en azından bu kez adam rolü oynamadan adam gibi davran ve soracağım bu sorulara cevap ver:

1 – Bülent Arınç’ın “Turgay Güler kripto paralelcidir” diyerek sana iftira attığını söylüyorsun. İyi de bundan 10 gün önce bana ve ağabeyime “Bunlar paralelcidir ve bunların sahip olduğugazeteciler.com kapatılmalıdır” diye iftira atan sen değil miydin?

Attığın iftira sana geri döndü farkında değil misin? Sen bize, Bülent Arınç da sana iftira attı! İkiniz de iftira attığına göre senin Bülent Arınç’tan ne farkın var söyler misin?

2 – Seninle yaptığım özel telefon görüşmelerini twitter’da ifşa ettiğimi söylüyorsun. Oysa o görüşmeyi ifşa eden bizzat sensin ve bunu da iftira atarak yapıyor, “Ben gazeteciler.com’u eleştirdim diye Süleyman Özışık telefonda bana savaş ilan ettiğini söyledi” diyorsun. Silmediysen twitlerin orada duruyor!

Turgay Güler…

Ben gazeteci olduğum için elimdeki telefonu çoğu zaman söyleşi ve bilgi amaçlı kullanıyorum. Bu nedenle yaptığım tüm görüşmeler sesli olarak kayıt altına alınıyor. Seninle konuşmalarımız da kayıt altında. Eğer biraz onurun ve şerefin varsa, gel karşılıklı anlaşalım ve o telefon görüşmelerini yayınlayalım.

Bakalım kim kime savaş açacağını söylemiş. Bakalım sen bana, ben sana ne söylemişim. Gazeteciler.com editörünü, “Benim yazılarımı ve haberlerimi neden görmüyorsunuz” diyerek nasıl tehdit etmişsin millet hepsine şahit olsun.

Var mısın Turgay Güler?

3 – Madem gazeteciler.com sitesini kripto site, beni kripto paralelci ilan ettin… Madem aramızdaki telefon görüşmesini afişe ettin… O zaman söyler misin kripto bir sitede senin haberlerin ve yazıların yayınlansın diye neden aylarca yırtındın? Neden beni aracı yaparak, “Kardeş sen söylesen de benim şu yazımı bi yayınlasınlar” diyerek benim gibi bir kripto paralelciden neden yardım istedin? Neden Hadi Özışık‘ı defalarca arayıp, “Abi benim yazıyı da görsenize” diye yalvardın. Gazeteciler.com seni ön plana çıkarmayınca mı kripto oluverdi Turgay Güler?

4 – Madem ben kripto paralelciyim… Madem bunu aylardır, yıllardır biliyordun. O zaman neden benimle televizyonlarda tartışma programlarına katıldın ve neden konferanslarda yanımda olmaktan rahatsızlık duymadın?

5 – Madem ben Fetö’cü bir teröristim… Neden her konuşmanda, “Sen bu hainlerle iyi mücadele ediyorsun. Seni ön safta tutmamız, sözlerini herkese ulaştırmamız gerekiyor”diyerek ikiyüzlülük yaptın?

6 – Televizyon programında, “Bülent Arınç’ın bana attığı iftirayı haber yaptılar, benim Arınç’a cevabımı görmediler” dedin. Senin açıklamalarınının Gazeteciler.com sitesinde yayınlanmadığına namusun ve haysiyetin üzerine yemin eder misin? Cevabının aynı sitede Bülent Arınç’tan yarım saat sonra yayınlandığını ispat edersem toplum önünde özür dileyecek misin?

Oynat dilini de şu sorulara cevap ver!

Bak Turgay Güler…

Paralelci dediğin Hadi Özışık darbe gecesi neredeydi biliyor musun? Merhum Erol Olçok ile beraber Boğaziçi Köprüsü’nde tankların karşısındaydı. Erol Olçok’un şehadetine şahit ediyordu. O gece Hadi Özışık’la beraber köprüde tankların ve kurşunların karşısına dikilen onlarca insan buna şahitlik etmeye hazır.

Hadi Özışık’ın senin gibi ekranlara çıkıp kendi reklamını yaparak, “Darbeye karşı en çok ben durdum” dememesi, onu paralelci yapmaz. Her vatan evladı senin gibi ekranlarda kendi reklamını yapmıyor. Herkes senin gibi bir belediye başkanını arayıp, “Darbenin seyrini ben değiştirdim, benim büyük posterimi yapıp meydana asabilir misiniz?” demiyor, anlıyor musun?

Parelel çete mensupları iki yıl önce DHKP-C eliyle benim oğlumu okuldan kaçırmaya çalışırken bile ön plana çıkıp kendi reklamımı yapmadım ben Turgay Güler! Kapıma kadar takip edilirken bile bir tek koruma ile dolaşmadım, “Koruma al” tekliflerine “hayır” dedim. Verdiğim tüm konferanslarda, “İnşallah bu mukaddes yolda ölmek bana nasip olacak” diye dua ettim, buna binlerce insan şahittir.

Senin haddine mi bana kripto demek?

Sen paralelci veya Fetö’cü falan değilsin! Bunu iddia eden ahlaksız ve namussuzdur, net! Ama sen makam için, şan ve şöhret için bu davayı savunanlardansın.

Yazını tamamı için tıklayın:

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]