Astroloji

Su Karakuş, Demet Baltacı yorumluyor… 21 Ağustos Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Su Karakuş, Demet Baltacı, Nuray Sayarı ve birçok uzman astrolog yorumluyor…  21 Ağustos Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının Güneş tutulması öncesinde ve sonrasında dikkat etmesi gereken durumlar neler? Hepsi ve daha fazlası haberimizde…

2017 için favorim: 21 Ağustos: 28 derece Aslan burcunda GUNES TUTULMASI… 2017 için FAVORİM bu Güneş tutulması. Birbirinden güzel açılarda gerçekleşiyor ve neredeyse hiç olumsuz açı içermiyor. Aslan burcu aşk demek, sahnede olmak, pırıltılı ışıklar ve akıllıca yapılan projeler demek. Harika çocukların dünyaya gelmesi ve onlarla ilişkiler, hatta- uzun zamandır en çok ihtiyacımız olan şey- ağız dolusu kahkaha ve eğlenmek demek!

Güneş tutulmasının bir tek anlamı var: Uzun zamandır ne istiyorsanız o yeniliği yaşamınıza dahil edeceksiniz, önünüze çıkıverecek, “al beni” diyecek. Aşk, eğlence, çocuk, yeni projeler..Her ne ise beklentiniz! Her ne olacaksa sürpriz bir şekilde ama tamda istediğiniz biçimde gelişecek. Tutulma sırasında Ay ve Güneş bir araya gelecek ve hem kalıcılık ve uzun vade yaratan Satürn’e hem de sürprizler gezegeni Uranüs’e olumlu açıyla bağlanacak. Tabii bu tutulmanın en şanslıları Aslanlar. Özellikle23-30 derece Aslan burcunda Güneşi ya da herhangi bir gezegeni olanlar ile 0-3 derece Başak burcunda doğanlar. ( Umarım dereceleriyle öğrendiğiniz ve profesyonel olarak analizi yapılmış doğum haritanız vardır!)

2017’NİN EN ŞANSLILARI: TERAZİ, KOVA, İKİZLER, AKREP, YENGEÇ, BALIK

2017’DE KALICI DEĞİŞİKLİKLER YARATANLAR: KOÇ, YAY, ASLAN

2017’DE ARADIĞI FIRSATI YAKALAYANLAR ASLANLAR VE YÜKSELEN BURCU  ASLAN OLANLAR

Güneş Tutulması 21 Ağustos 2017’de Aslan burcunun son derecelerinde oluşuyor. Uranüs bu tutulmada tetikleniyor ve her burç için büyük bir sürpriz yaratacak. Hangi burcu neler bekliyor. Uzman astrolog Su Karakuş anlattı.

Demet Baltacı yorumu: Aslan Burcunda Güneş Tutulması 21 Ağustos 2017

21 Ağustos’ta tam güneş tutulması yaşanacak. Amerikalılar yalnızca ülkelerinde izlenebilecek tam güneş tutulmasına gün sayıyor. Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) de güneşin atmosferini incelemeye hazırlanıyor. İlgili habermizi aşağıdan okuyabilirsiniz.
Etiketler

Benzer Haberler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı