Stephen Dillane: “Game of Thrones sadece para için yaptığım bir işti”

HBO yapım şirketinin yapımcılığını üstlendiği, 6’ncı sezonunun 24 Nisan’da başlayacağı dizi Game Of Thrones ile ilgili şok bir açıklama geldi. Dizide Stannis Baratheon karakterini canlandıran Stephen Dillane “Dizinin neden bu kadar tuttuğunu anlamıyorum. Ben sadece para için bu işi yaptım” şeklinde bir açıklama ile hayranlarını şoke etti.

Fantastik bir televizyon dizisi olan Game Of Thrones 6.sezonu itibariyle şüphesiz ki Dünya televizyon tarihinin en etkili yapımlarının başında geliyor. Sevilen dizinin yeni sezonu ne zaman başlayacak, dizi ne zaman final yapacak, dizinin devamı gelecek mi, Jon Snow öldü mü gibi akıllara pek çok soru geliyor. Fransız Liberation adlı magazin dizisine konuşan Stannis Baratheon karakterini canlandıran Stephen Dilanne ilginç açıklamalarda bulundu. Dizinin yapımcı şirketi HBO’nun başkanı Michael Lombardo ise,  ülke basınına konuyla ilgili yaptığı açıklamada dizinin senaristleri David Benioff ve Dan Weiss’in Game of Thrones’u 8 sezonunda diziyi tamamlamayı planladıklarını belirtti.

 “Pişman değilim”

Fransız Liberation adlı magazin dizisine konuşan ünlü oyuncu “Game Of Thrones dizisinden ayrıldığım için hiç pişman değilim. Bu dizi sadece canavarların ve büyük göğüslerin olduğu biz dizi. Çok bunalmıştım. Sadece para için yaptığım bir işti” şeklinde konuştu. Dillane 5’inci sezonda rol gereği kendi kızını öldürmüştü.

Game Of Thrones’un yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Dizinin 6. sezon ilk bölümü 24 Nisan 2016 tarihinde yayınlanacak.

Game Of Thrones ne zaman bitecek?

HBO yapım şirketinin başarılı dizisi Game of Thrones yayınlandığı tüm ülkelerde büyük bir ilgi görüyor. Sevilen dizinin yayınlanan her sezonu izleyiciler tarafından defalarca izleniyor. 24 Nisan 2016 tarihinde 6. sezonunu yayınlayacak olan dizinin sevenlerine üzücü bir haber geldi. Yapılan açıklamalara göre, Game of Thrones dizisi 8 sezon sürecek.

Game Of Thrones dizisi bittikten sonra ne olacak?

Dizinin yapımcı şirketi HBO’nun başkanı Michael Lombardo,  ülke basınına konuyla ilgili yaptığı açıklamada dizinin senaristleri David Benioff ve Dan Weiss’in Game of Thrones’u 8 sezonunda diziyi tamamlamayı planladıklarını belirtti. Bu açıklamaya göre, sevilen dizi 2018 tarihinde ekranlara veda edecek. Ancak Lombardo’nun açıklamaları, Game of Thrones’un yakın zamanda beyaz perdeye transfer olabileceği yönündeki iddiaları güçlendirdi. Game of Thrones Serisinin yaratıcısı George R. R Martin’in son derece yaratıcı bir isim olduğunu ve hikâyenin oldukça geniş bir yapıya sahip olduğunun altını çizen Lombardo, dizide anlatılan hikâyeden bir yüzyıl önce yaşananların anlatıldığı kitabın yeni bir projeye konu olabileceğini belirtti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]