STAR’DAN BİR AİLE HİKAYESİ: “AŞKIN BEDELİ”

Yapımcılığını Düş Gezginleri Nilgün Sağyaşar’ın yaptığı dizi tiyatro kökenli oyuncuları ile dikkati çeken dizi pazartesiden itibaren hafta içi hergün 13:00′ de ekrana gelecek.

Aşkın Bedeli Hikaye
Poyraz, Türkiye’nin sayılı şirketlerinden olan Haznedar Holding’in genç veliahtıdır. Karısı Sedef ile parmakla gösterilen bir çifttirler. Biricik oğulları Uğur altı yaşındadır. Baba Mümtaz oğlu ile gurur duyar. Ancak ailenin bu mutluluğu uzun sürmeyecektir. Çünkü kökleri yıllar öncesine dayanan bir düşmanlık nedeniyle, genç bir adam bu aileden intikam alma peşindedir. Üstelik şimdi elinde büyük bir koz da vardır.
Bir gün Sedef kaçırılır ve hem polis hem aile seferber olsa da kimse izini bulamaz. Ancak birkaç gün sonra Sedef, hiçbir şey olmamış gibi eve döner. Herkes mutludur ama bir terslik vardır: Küçük Uğur daha görürü görmez Sedef’e bağırır: Sen benim annem değilsin. Poyraz şoktadır. Karısına ne olmuştur da oğlu onu istemez. Ya da karısı değilse eve gelen ve karısına tıpa tıp benzeyen bu kadın kimdir.

Oysa işin içinde şeytanın bile aklına gelmeyen bir plan vardır. İntikam peşindeki Taner, gerçek Sedef’i kaçırmış ve bir depoya hapsetmiştir. Yerine ise tüm aileyi yok etmek üzere başka bir kızı göndermiştir. Peki bu kız kimdir ve bu aile ile ne derdi vardır? Sedef eski hayatına nasıl geri dönecektir?…. Bundan sonra olaylar kimsenin tahmin edemeyeceği yerlere sürüklenecek, kim iyi kim kötü birbirine karışacaktır. Acaba bu fırtınadan sağ çıkmaya sadece aşk yetebilir mi?

Aşkın Bedeli Oyuncu Kadrosu:

Başrollerini Zeynep Aydemir (Selen Arıkan), Deniz Bolışık ( Sedef Kılıç Haznedar), Arda Öziri ( Poyraz Haznedar), Mert Yavuzcan (Taner Odabaş), Kevork Türker (Mümtaz Haznedar), Yeşim Alıç ( Betül Haznedar), Göktuğ Alpaşar (Ender Haznedar), Fahri Öztezcan ( Dr. Alper Karadeniz), Zafer Demircan ( Gülten Kılıç) Burcu Cavrar ( Özge Tuğlacı), Orkun Öngel (Aras Haznedar), Serap Önder ( Hayriye Yılmaz), Erhan Mirahmetoğlu ( Ferhat Yılmaz), Zinnure Türe (Canan Solak) hepsi tiyatro kökenli isimlerin oluşturduğu dizinin çekimleri İstanbul’da gerçekleşiyor.

AŞKIN BEDELİ KÜNYE

YAPIM: DÜŞ GEZGİNLERİ FİLM YAPIM DAĞ. HİZ. TİC. A.Ş.

YAPIMCI : NİLGÜN SAĞYAŞAR

MÜZİK : UĞUR AKYÜREK – ERSİN BİŞGEN

SENARYO : ALİ ALPGEZMEN – AYSUN ERDOĞAN – MURAT CAN TÜRE

YÖNETMEN : CANAN EVCİMEN – ATİLLA CENGİZ

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

asli 4 Nisan 2014

Cok sinirbozucu birdizi.nEden uzatiyorsunuz bukadar.Okadar guzelbir diziyi batirdikca batiriyorsunuz.Sonu alevalev gibimi olsun istiyorsunuz.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]