Star’a transfer olan Zuhal Topal ne kadar ücret alacak?

Yeni sezonda Fox TV’de başlaması beklenen Zuhal Topal’ın evlilik programının Star TV’ye transfer olması TV dünyasına bomba gibi düşmüştü. Zuhal Topal’ın Fox TV’den ayrılmasına, ücret ödemelerindeki düzensizlik olduğu ileri sürülmüştü. Yeni sezonda başarılı oyuncu Zuhal Topal yeni kanalı Star’dan ne kadar ücret alacak?

STAR’DAN ZUHAL TOPAL’A REKOR ÜCRET

Fox TV’nin izdivaç programı sunuculuğunu yapan Zuhal Topal’ın programını yeni sezonda Star TV’de sunacağı kesinleşti . Kulislerinde sızan haberler göre Zuhal Topal ‘ın günlük 100 bin TL alacağı iddia edildi.

Zuhal Topal’ın Fox TV’den ayrılmasına, ücret ödemelerindeki düzensizlik gerekçe gösterilmesi ünlü oyuncunun Star’dan ne kadar kazanacağı sorusunu gündeme getirmişti.

Şu sıralar eşi Korhan Saygıner’le birlikte tatilde olan Zuhal Topal, Instagram hesabından sık sık paylaşım yapması dikkat çekiyor.

HANDE ATAİZİ DİREKTEN DÖNMÜŞTÜ

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu Eveleneceksen Gel programının Show TV’ye transfer olmasının ardından Star TV’de evlilik programını sunmak üzere Hande Ataizi ile görüşmeler yapılmış ve bu transfer son anda direkten dönmüştü.

Hande Ataizi ile yapılan görüşmelerden sonuç alınamaması üzerine Star yönetimi Zuhal Topal’a kancayı taktı. Geçtiğimiz sezon yüksek reytingleriyle dikkat çeken ve izdivaç programları içinde en yüksek izlenme oranlarını alan Zuhal Topal’ın Star’a transfer olması Star’ın Fox’a attığı son dakika golü yorumlarına neden oldu.

FOX TV ZUHAL TOPAL’IN YERİNE KİMİNLE ANLAŞACAK?

Zuhal Topal’ın yeni sezonda Fox’ta yakaladığı reyting başarısını bu sezon da yakalayıp yakalamayacağı merak edilirken Fox yönetiminin yakın bir gelecekte Zuhal Topal’ın yerine yeni bir isimle anlaşması bekleniyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]