Söylentilere sıkılan Sneijder sonunda fena patladı

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Sneijder önemli açıklamalar yaptı. Hollandalı futbolcu hafta sonunda yapılacak Galatasaray- Fenerbahçe derbisiyle ilgili de flaş ifadelerde bulundu.

Bilindiği gibi Galatasaray, teknik direktörlük sorunu Hollandalı Jan Olde Riekerink’in sezon sonuna kadar görevlendirilmesiyle sona erdirmişti.

Galatasara’ın Riekerink seçimi konusunda etkin rol aldığı söylenen Wesley Sneijder daha fazla dayanamayıp ilginç açıklamalar yaptı.

Fanatik gazetesine önemli açıklamalar yapan yıldız oyuncunun demecinden öne çıkan konu başlıkları şöyleydi:

“Bir türlü anlamıyorum. Bu yakıştırmaları neden yapıyorlar? Dedikoduyu neden bu kadar seviyorlar? Ben futbolcuyum, Galatasaray’da futbol oynamak için para alıyorum. Yönetici değilim ki” diye konuşan Sneijder,

“Her futbolcuya sordukları gibi bana da yorumumu sorarlarsa açıkça cevap veririm ama yönlendirme asla olamaz, olmamalı. Bu görev yöneticilerin…” diye konuştu.

“Neymiş, uçakta başkanı ikna etmişim falan! Bu sözleri söyleyenlerin vicdanı yok mu? Ben Kayseri’ye neden gittim? Umut kardeşimizin cenazesi için gittim. Dönüşte de kimseyle konuşmadım.Zaten aklım hep ailemdeydi, yaşanan olaylardan sonra insan başka bir şey düşünebilir mi? Yakıştırmalar çok çirkin…” şeklinde açıklamalarına devam eden ünlü futbolcu Umut Bulut’un babasının başına gelenlerden dolayı çok üzgün olduğunu dile getirerek;

“Enteresan bir haftayı geride bıraktık. Tehlikenin bize çok yaklaştığını gördük. İnsan tabii ki etkileniyor. Umut’a çok üzüldük, yıkıldık. Önemli olan burada futbolcu olmak değil. Başka meslekten de olsan, yaşanan olay feci bir olaydır. Tekrar ölenlerin ailelerine başsağlığı diliyorum. Ailemin sıkıntı yaşamasını istemiyorum.” dedi.

Galatasaray’daki geleceği ve futbol kariyerine ne şekilde devam edeceği konusuna da giren Sneijder,

Kim ister ki? Bu nedenle artık tek şey düşünüyorum; bu sezonu iyi bir şekilde tamamlamak. Ardından da tüm bu olayları tekrar süzgeçten geçireceğim. Geleceğimle ilgili planı o zaman yaparım. Hep diyorum, ben burada mutluyum. Oğlum İstanbul’da doğdu, fakat tehlikenin ne kadar yaklaştığını da bizzat Ankara’da yaşadık.” diye konuştu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]