SOSYAL MEDYATİK AĞUSTOSTA TRT BELGESEL’DE

sosyal-medya-tik

TRT Belgesel sosyal medya alanında ilginç bir programı ekrana taşıyarak genç izleyici kitlesini yakalamayı hedefliyor. Sosyal medya programı MedyaTik Ağustos ayı içinde izleyici ile buluşuyor. Yapımcılığını SPR Medya’nın, üstlendiği “Sosyal MedyaTik”, Türkiye’nin sosyal medya anlayışına farklı bir pencereden bakacak.

Twitter’ın en çok okunan yazarlarının yanı sıra, sosyal medyayı farklı şekillerde kullanan ünlü isimlerle yapılmış röportajlardan oluşan “Sosyal Medya-Tik”, Twitter veya Facebook’ta yanlış bilinenleri, bilinmesi gerekenleri ve Türkiye’nin sosyal medyaya bakış açısını masaya yatıracak.

Programda Sosyal Medya’yı en etkili kullanan isimlerden Ceyhun Yılmaz’ın yanı sıra Twitter’ın en tanınmış yazarları @tacikalkavan (Orçun Ortaç), @ceriLevis (Ömür Özdemir), @falanca (Selcan Aydın) @Naferermiş, @İstiklalakarsu @Hayat_Felsefesi (Emre Tuncer), @kutup_zencisi (Oğuz Asma), Mesut yar , Tuğba Özay, Ahmet Selçuk İlkan, Seda Üren, Serdar Gökalp, Nil Özalp, Mustafa Çağan, Nurcan Sabur, Yiğit Kalafatoğlu gibi başarılı isimler belgeselde görüşleriyle yer aldı.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]