Sosyal medya “Persiscope” modasına Esra Erol da uydu

Sosyal medya Periscope modası ünlüler artasında hızla yayılıyor. Hafta içi her gün Fox ekranlarında yayınlanan Esra Erol’la Evlen Benimle programının sevilen sunucusu Esra Erol da Periscope modasına uydu.

Sosyal medyayı kullanan ünlülerin çoğu Periscope’da yer almaya başladı. Daha önce Okan Bayülgen, Demet Akalın, Gülben Ergen ve diğer ünlülerin katıldığı Periscope uygulamasına Esra Erol da dahil oldu.

Ünlü sunucu İnstagram hesabından “periscope dediler geldik” notunu ekleyerek  fotoğrafını paylaştı.

Periscope uygulaması nedir?

Uygulamanın temel amacı canlı yayın mantığından hareket ediyor. Bu canlı yayında yaptığınız yayının insan tarafından izlenmesi ve sizin de bu durum üzerinden sosyal ağlara olan merakınızın hızlanması bu uygulamada rol oynuyor. Özellikle son günlerde ünlüler bu uygulamayı kullanıyor. Ünlü isimler, internet alemindeki fanları ile iletişim kurabildiği bu program oldukça ilgi görüyor. Ünlüleri ve arkadaş çevresiniş canlı yayında izlemek isteyenler akıllı telefonlarının market bölümüne girerek Periscope’u indirebiliyor. Akıllı telefonunuzda Twitter uygulaması yüklü ise bunun üzerinden giriş yapılarak programı kullanabiliyor.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]