SONAR’ın sahibi Hakan Bayrakçı gözaltına alındı

SONAR adlı araştırma şirketinin sahibi Hakan Bayrakçı, gözaltına alındı. Olay Bayrakçı’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ortaya çıktı. Bayrakçı’nın İstanbul-Dalaman uçuşu sonrasında gözaltına alındığını açıklaması dikkatleri SONAR’ın sahibi Bayrakçı’ya çevrilmesine neden oldu.

GÖZALTI NEDENİ UÇAKTA SİGARA İÇMESİ

İstanbul-Dalaman uçuşu sonrasında gözaltına alındığını açıklayan Bayrakçı gözaltı nedeni olarak uçağın tuvaletinde sigara içmesini gösterdi.

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Dalaman uçuşu sırasında uçağın tuvaletine giren Hakan Bayrakçı sigara yaktı. Sonrasında hemen sigarasını söndürüp tuvaletten çıktığını kaydeden Bayrakçı, tuvalet çıkışında uçaktaki görevli hostesin suçunu yüzüne okudu ifade etti. Yaşadığı şaşkınlığı paylaşan Bayrakçı, olayın devamında uçağın havaalanına indiğinde kapının açılmasıyla karşısında iki polisi gördüğünü yazdı.

“HOSTES SUÇUMU YÜZÜME OKUDU!”

Hakan Bayrakçı, yaşadığı şaşkınlığı şu ifadelerle dile getirdi:

“İstanbul-Dalaman THY uçuşundayım. Tualette bir sigara yaktım ve daha ilk nefeste nerede olduğumu hatırlayıp attım. Sonra bir hostes suçumu yüzüme okudu ve inince uçağın kapısı açıldığında iki polis tam bir suçlu muamelesi ile beni gözaltına aldı. Herkesin önünde. Ne diyim ki!”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]