Son dönemin en iddialı projesi Komedi Türkiye TV8’de başlıyor

Komedi Türkiye programı Burcu Esmersoy’un sunumuyla ve dev isimlerden oluşan jürisiyle TV8 ekranlarında başlıyor.

Komedi Türkiye yarışmasını ekranların başarılı yüzü  Burcu Esmersoy sunuyor. Program,  18 Mart Çarşamba akşamı saat 20:00’de Tv8 ekranlarında başlıyor.

Komedi Türkiye jürisinde Gülse Birsel, Gani Müjde ve Haluk Bilginer Türkiye’nin yeni komedyenini seçecekler. Amatör komedyenler, profesyonel oyuncular eşliğinde hünerlerini sergileyecek. Komedi Türkiye yayınlanan fragmanıyla şimdiden dikkatleri çekmeyi başardı.

Televizyon ekranlarından aşina olduğumuz başarılı oyuncular eşliğinde oynanan skeçlerle Türkiye bu yılın en komik kadınını ya da erkeğini seçecek. Komedi deyince akla gelen ilk isimler, Gani Müjde, Gülse Birsel ve Haluk Bilginer’le kahkaha tufanına hazır olun.

Gülse Birsel’in yazdığı ‘Yalan Dünya’dan sevdiğimiz başarılı oyuncular, Bartu Küçükçağlayan, Derya Karadaş, Ömür Arpacı, aynı zamanda Murat Akkkoyunlu ve konuk sanatçı olarak Sarp Apak’lı ‘Komedi Türkiye’ ilk bölümü ile 18 Mart Çarşamba)akşamı saat 20:00’de TV8 ekranlarında olacak.

Komedi Türkiye uzun zamandır en iddialı TV projelerinden biri olarak görülüyor.

TV programı yapma konusunda istekli olmadığı bilinen Gülse Birsel ve Haluk Bilginer’in projede jüri olarak yer alması Acun Ilıcalı’nın başarısı olarak değerlendiriliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]