Son dakika… İstanbul’da kamuda mesai saatleri geri çekildi!

İstanbul’da yoğun kar yağışı nedeniyle mesai saatleri geri çekildi. Konuyla ilgili açıklama İstanbul Valisi Vasip Şahin’den geldi. İstanbul’da mesai saati kaçta bitecek, İstanbul mesai bitimi saati kaça geri çeiklid?

İstanbul’da yoğun kar yağışının etkilediği trafik nedeni ile vatandaşın mağduriyet yaşamaması için önlemler arttırılıyor. İstanbul Valisi Vasip Şahin’den konuyla ilgili son dakika açıklaması geldi. İstanbul’da kamu kurum ve kuruluşlarında mesai saati saat 15.30’a çekildi.

İşte Vasip Şahin’in Twitter’dan paylaştığı mesai açıklaması

“Devam eden ve meteorolojik değerlendirmelere göre artması beklenen kar yağışının İlimizde yol açabileceği trafik yoğunluğu ve olumsuzlukları en aza indirebilmek için kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personelin mesai sona erme saati, bugüne (09.01.2017) mahsus olmak üzere 15.30 olarak belirlenmiştir.
Kurum amirleri tarafından zorunlu hizmetlerin yürütülmesi için yeterli personel ayrılacak olup, hizmet gereği görevine devam mecburiyeti bulunan kurumlarda, mesainin erkene alınıp alınmayacağı kurum amirlerinin takdirine bırakılmıştır.”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]