Çirkefliği yanına kalmadı…Gözaltına alınan Barbaros Şansal KKTC’den sınırdışı ediliyor…

Türkiye’ye sosyal medya üzerinden hakaret ettiği için büyük tepki toplayan modacı Barbaros Şansal için önce sınır dışı edilme kararı alınmıştı. Ardından Şansal’ın Lefkoşa’da gözaltına alındığı haberi geldi. Edinilen son bilgilere göre Barbaros Şansal için Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) İçişleri Bakanlığı tarafından gözaltına alınan ünlü modacı hakkında sınır dışı kararının da alındığı bildirildi.

Yılbaşı tatili için KKTC’ye giden modacı Barbaros Şansal, Türkiye’ye ağır hakaret ettiği görüntüleri sosyal medyadan yayınlayınca yüzlerce tepki aldı. KKTC İçişleri Bakanlığı Şansal’ın sözlerinin tepki almasının ardından (henüz resmi bir açıklama yok) Şansal’ın gözaltına alındığı öğrenildi. Elverişsiz hava şartları nedeniyle Barbaros Şansal’ın sınır dışı edilme işlemi ertelenirken, ünlü modacının hafta içerisinde sınır dışı edilmesinin beklendiği belirtiliyor

Vatandaşlar Barbaros Şansal için suç duyurusunda bulundu

İmza toplayan yüzlerce vatandaş Şansal hakkında suç duyurusunda bulundu. Barbaros Şansal’ın attığı tweette

“Bana sefaletin adını yazabilir misin Abidin? Bu kadar gazeteci tutukluyken, bu kadar çocuk taciz ve tecavüz görürken, bu kadar yolsuzluk, rüşvet almış başını giderken, sizler hâlâ yeni yılı mı kutluyorsunuz?” demişti.

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]