Son dakika!.. Ceylin Atik Adli Tıp raporu açıklandı, Yeni görgü tanığından flaş açıklamalar!..

Ödemiş’te hunharca öldürülen Ceylin Atik cinayetinde bir mahalle sakininin Müge Anlı’ya canlı yayında verdiği bilgi tüm olayın seyrini değiştirdi. Dün yaptığımız haberdeki gibi olayın ardında fidye veya husumet iddiaları gelen bu telefonla güçlülük kazandı. Ceylin cinayetinde pedofili var mı yok mu?

10 yaşındaki küçük kızın ölümünün ardındaki sır perdesi aralanmaya devam ediyor. Canlı yayına bağlanan mahalle esnafı Abdil Çavdar olaydan bir gün önce katil zanlısı Şükriye T.’nin eşine Ceylin’in kaçırılmadan bir gün önce “Sizin kameralar bizim evi görüyor mu?” diye sorduğunu açıkladı.

Ceylin Atik’in öldürülmesinin ardından dün yaşananların ardından bugün yeni gelişmeler yaşanıyor. Şükriye T.’nin ilk ifadesindeki çelişkiler sonrasında bugün mahalle sakinlerinden de olayı aydınlatabilecek telefonlar gelmeye başladı. Komşu Abdil Çavdar’ın iddiasına göre; olaydan bir gün önce yani Ceylin’in kaybolmasından bir gün önce katil zanlısı Şükriye T, Çavdar’ın eşinin yanına gelip “Sizin kameralar bizim evi görüyor mu?” diye soruyor. Eşinin neden diye sorması üzerine de Şükriye T.’nin “Geçtiğimiz hafta bizim apartmandan 10 bin lira çalındı.” demiş. Bu durum Ceylin Atik cinayetinin dededin de şüphelerinin haklı olduğu noktasına dikkat çekiyor. Acaba Ceylin fidye için mi öldürüldü?

Şükriye T.’nin adli tıp raporu açıklandı!..  Tecavüz yok! 

Şükriye T.’nin yapılan otopsisi ardında tecavüze dair bir bulgunun olmadığı açıklandı. Adli Tıp Raporu’nda yer alan bilgilere göre; kafadaki kemiklerin birleşme yerinden ayrıldığı tespit edildi. Ceylin’in kaza sonucu mu öldüğü yoksa cinayete mi kurban gittiği gerekli tetkiklerin incelemesinden sonra açıklanacak. Ceylin’in kafasına aldığı bir darbe ile öldüğü belirtildi.

 

Şükriye T dün verdiği ilk ifadesinde, Ceylin’in oğluyla birlikte eve getirdiğini, Ceylin evin içinde koştururken düşüp başını çarptığını söylemiş, Ceylin’in öldüğünü anlayınca da korkudan onu sandığa kilitlediğini belirtmişti. Dedeye yolladığı mesajı da, yiğeninin kaybolan sim kartından attığını açıklayan Şükriye T.’nin bu açıklamaları kimseyi ikna etmeye yetmemişti.

Gelişmeler Medyabey’de…

DÜN MÜGE ANLI İLE TATLI SERT’İN CANLI YAYININDA NELER YAŞANMIŞTI?

Müge Anlı’nın dünkü programında Ceylin ile ilgili gelişmeleri izlemek için tıklayın

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]