Kerem Altan’ı Defne Joy davasında Fetöcü polisler mi kurtardı?

Oyuncu Defne Joy Foster’ın şüpheli ölümü üzerine soruşturma derinleştiriliyor. Uzun dönem polis-adliye muhabirliği yapan Nazif Karaman bugün Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmam adlı magazin programına canlı yayınla bağlanarak kuşkulu olay hakkında gelinen son durumu anlattı.

İddialar çok kuvvetli, Ahmet Altan’ın oğlu, Mehmet Altan’ın yeğeni Kerem Altan’a yurt dışı yasağı koyulduğunu belirten Karaman savcının olayı derinlenemesine sürdürdüğünü, olayın peşinde olduklarını ve olayla ilgili olarak özellikle FETÖ bağlantısı olup olmadığının araştırıldığını belirtti…

Şüpheli ölümde deliller tekrar toplanıyor!

Nazif Karaman adli tıp raporunun tekrar araştırılması talimatının savcılık tarafından verildiğini belirtti ve olaydaki delillerin yeniden toparlanmasına başlandığını açıkladı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yazısında otopsi ve adli tıp raporunun dosyada olmadığını bizzat belirttiğini söyleyen Karaman; telefon kayıtlarının da incelenmediğinin altını çizdi. Üstelik şu an dönemin Adli Tıp kurumunda başta olan kişinin Fetöden tutuklu olduğu da belirtiliyor.

Şu an soruşturmada kilit noktanın ise Kerem Altan’ın ilgili olayda FETÖcü polisler tarafından kurtarılıp kurtarılmadığı konusunun masaya yatırıldığını bildirdi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]