Şok! Arka Sokaklar’da Hüsnü Çoban vuruldu, ekipte kimse ilk yardım bilmiyordu

Dile kolay yıllardır evimizin birer ferdi gibi olan Arka Sokaklar ailesinden birini kaybetmek. Arka Sokakların Hüsnü Çoban’ı başkomiser olmanın keyfini bile çıkaramadan çatışmada vuruldu.

Neredeyse gerçek adını bile unuttuğumuz Özgür Ozan, Hüsnü Çoban adıyla bütünleşti. Facebook’ta Hüsnü Çoban için cenaze namazı bile düzenlendi. Ancak akıllardaki soru ise Hüsnü Çoban’ın ölüp ölmeyeceği…

Tüm ekip Hüsnü Çoban’ın “Ambulans” diye seslenmesinin ardından olay yerine koştu. Beklenen ambulans bir türlü gelemedi. Ekipteki hiç kimse ilk yardım bilgisinden haberdar değil miydi? Belki yönetmen ve senaristlerin bile gözünden kaçan bu ayrıntı aslında satır arasında büyük bir açığı da milyonlara hatırlatmayı başardı. O kadar eğitimli polislerin bir tampon yapmaması ya da Hüsnü Çoban’ı sürekli ellerinde sarsmaları dikkatlerden kaçmadı. Ancak şunu belirtmek ve hakkını vermek gerekir ki; o anki şok, acı ve travmayı tüm seyirciye geçirmeyi başaran başarılı ekip, hemen tüm seyircileri ağlatmayı da başardı.

Milyonları bugün ekran başına kilitleyen Arka Sokaklar 11 sezonun sonunda ekibin can damarlarından birini gerçekten kaybetmeyi göze alır mı, yoksa uzun süredir beklenen adrenalin bu gece seyircilere enjekte edilmiş olabilir mi bekleyip göreceğiz. Zira iddialara göre; Hüsnü Çoban ölmeyecek ama birkaç bölüm yoğun bakımda kalacak.

Hüsnü Çoban için facebookta gıyabi namaz etkinliği düzenlendi

Facebookta “Türk polis teşkilatına büyük emek veren merhum Hüsnü Baskomiserimizin cenazesine herkesi bekliyoruz. Bu meslekte yaşamak da ölmek de ekip işidir. Yaşamak da ölmek de ..” mesajı ile düzenlenen etkinliğe 135 bin kişi gidiyorum, 76 bin kişi ise düşünüyorum yanıtını verdi.

hüsnü çoban cenaze

Arka Sokaklar 399. bölüm fragmanı:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]