Magazin

Şöhreti hazmedemeyen Justin Bieber bu kez de hayranını yumrukladı

Neredeyse çocuk yaşta şöhreti yakalayan ve hemen her zaman speklalasyonlarla, sansasyonlarla gündeme gelen Justin Bieber bu kez de kendisine dokunmak isteyen bir hayranını yumruklayarak dudağını patlattı.

Kanadalı şarkıcı Bieber, İspanya’nın Barcelona kentinde Sant Jordi Stadyumunda verdiği konserin ardından arabasına binip uzaklaşırken, kendisine koşan ve arabanın içinden yüzünü okşamaya çalışan hayranına camdan fırlayarak yumruk attı. Yediği yumruk darbesiyle dudağı patlayan talihsiz Bieber hayranı konuyla ilgili gazetecilerin sorularını cevaplandırdı.

22 yaşındaki Bieber’ın yumrukladığı genç hayranı, “Hiçbir niyetim yoktu. Onun arabasının arkasında otururken gördüm ve yanına gittim. Justin yanına yaklaştığımı görünce pencereden bana yumruk attı” açıklamaını yaptı.

Justin Bieber kimdir? 

Justin Bieber 1 Mart, 1994’te, Stratford, Ontario, Kanada’da doğdu. Annesi Pattie Mallete, ona hamile kaldığında 17 yaşındaydı. Ailesi hiç evlenmemesine rağmen, oğullarının profesyonel ve psikolojik gelişimi için yakın arkadaşlıklarını sürdürdüler. Geliri az birçok işte çalışan Mallete, Bieber’ı tek başına yetiştirdi. Yine de, Bieber babası Jeremy Bieber’la iletişimini kesmedi.

Büyürken, Bieber kendi kendine piyano, bateri, gitar ve trompet çalmayı öğrendi. 2007’nin sonlarında, 13 yaşındayken, Bieber bir yerel şarkı yarışması için Ne-Yo’nun “So Sick” şarkısını söyledi ve ikinci geldi. Mallette arkadaşları ve ailesinin görmesi için YouTube’a performansının videosunu koydu. Siteye Bieber’ın değişik R&B şarkılarını söylediği videoları koymaya devam etti ve Bieber’ın sitedeki popülerliği arttıkça arttı.

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı