Slither io göz kullanıcılarının sayısı artıyor

Bilgisayar, telefon ve tabletlerin fenomen oyunlarından birisi olan Slither io kullanıcıları günden güne artmaya devam ediyor. İlgiyle takip edilen bu oyunun dünya genelinde birçok kullanıcısı bulunuyor. Çıktığı günden bu yana trend olmayı başaran oyunla ilgili en çok sorulan sorulardan birisi de Slither io nasıl oynanır sorusu oldu. Slither io oyunuyla ilgili tüm detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Oyunla ilgili bugüne kadar birçok dedikodu çıksa da sevilen oyun son zamanların en çok oynanan oyunlarından birisi olmayı başardı. Dünya genelinde günden güne popülerliğine popülerlik katan oyun geçmişte Nokia cihazlarında bulunan Snake oyununa benzemesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Telefon, tablet ve bilgisayardan online olarak oynanan Slither io bugüne kadar birçok oyuncunun oynadığı uluslararası bir oyun olma başarısını gösterdi. Eski cihazlarda Snake adıyla oynanan bu oyunun en önemli özelliklerinden birisi de online olarak birçok ülkeden binlerce insanla oynanabiliyor olabilmesidir. Dünya genelinde milyonlarca insanın oynadığı oyunla ilgili en çok sorulan sorulardan birisi de Slither io oyna linkini nasıl bulabilirim oldu. Slither io hile ve skin ile ilgili tüm detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

SLİTHER İO NASIL OYNANIR

Oyunun yapımcılığını üstlenen firma Slither io ile birlikte Agar.io gibi birçok oyunu piyasaya sürerek dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Oyunun hileleri ve skinleriyle ilgili Google’da birçok aratma yapıldı. Kısa sürede herkesin dikkatini üzerine çekmeyi başaran Slither io kullanıcılarının artması herkesi şaşırttı.

SLİTHER İO DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKMEYİ BAŞARIYOR

Küçük bir yılan şeklinde başlayan oyunda yemler yenildikçe yılan büyümeye başlıyor. Agar.io ve Slither io’nun yapımcısı Thorntree Studios bu oyun sayesinde dünyada popüler bir yapım şirketi oldu. Slither io ABD’de uygulama ve oyun kategorisinde birinci olma ünvanına sahip oldu. Türkiye’de yapılan araştırmalara göre ise en çok indirilen üçüncü oyun olma avantajını yakaladı.

SLİTHER.İO OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

HANGİ CİHAZLARDAN OYNANABİLİR

Milyonlarca kullanıcısı bulunan oyun, Web, Android ve İOS yazılımları üzerinden oynanabiliyor. Bazı cihazlarda sorunlar yaşayan oyun donadabiliyor. Bu sebeple kullanıcılar oyunu daha çok web üzerinden oynamayı tercih ediyor. Oyun başta kullanıcı adı tercih edilerek başlıyor ve oyundaki küçük yılan yemleri yedikçe büyüyor. Slither io’da hemen sağ köşede Top 10 adlı bir listede bulunuyor. Bu listede ise oyunun en çok puan alan on kişisi sıralanıyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]