Siyah Beyaz ne zaman başlayacak sorusu cevap buldu mu?

Son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisiyle seyirci karşısına çıkan Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizi projesi şimdiden izleyicilerin merakını arttırmaya başladı. Yakışıklı oyuncunun yeni dizisi şimdiden ses getireceğe benziyor. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün yer alacağı dizi şimdiden merak edilen konular arasında yer aldı. Diziyle ilgili sorulan soruların başında Siyah Beyaz ne zaman başlayacak sorusu geldi. Detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Kısa sürede yer aldığı projelerle Türk izleyicisinin dikkatini üzerine çekmeyi başaran Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizi projesiyle de izleyicilerin ilgisini çekmeye başladı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstü’nün yer alacağı bu projenin senaryosunu Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat kaleme alacak. Medcezir dizisinin yönetmenliğini üstlenen Ali Bilgin’in ise dizide yer alacağı şimdiden konuşulmaya başlandı. Ay Yapım, Siyah Beyaz dizisiyle ilgili çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Siyah Beyaz hangi kanalda yayınlanacak sorusu da büyük ihtimalle belli oldu. Kıvanç Tatlıtuğ dizide Ferhat adındaki kötü bir adamın sağ kolunu canlandıracak. Kıvanç Tatlıtuğ’un annesini ise Devrim Yakut’un canlandıracağı gelen bilgiler arasında yerini aldı.

SİYAH BEYAZ NE ZAMAN BAŞLAYACAK

Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizi projesi olan Siyah Beyaz’la izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kurt Seyit ve Şura dizisinin kısa sürede sona ermesinin ardından ünlü oyuncunun hiçbir projede yer almaması merak konusu olmuştu. Yaz ayında çekimlerine başlanacağı söylenen dizinin yayın tarihiyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

SİYAH BEYAZ DİZİSİNİN SENARYOSU DEFALARCA DEĞİŞTİ

Siyah Beyaz dizisinde Tuba Büyüküstün iyiliksever bir doktoru canladıracak. Kıvanç Tatlıtuğ ise babası adına tetikçilik yapan kötü ve acımasız bir karaktere hayat verecek. Dizinin senaristleri, bu ikili için masallara konu olan efsanevi aşk ‘Ferhat ile Şirin’den esinlendi. Ancak iyi ile kötünün aşkını konu alan senaryo 4 ayda tam 8 kez değişti.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]