Siyah Beyaz dizisindeki revizyonlar senaristleri zorluyor

Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolleri paylaştığı ve yeni seoznun merakla nbeklenen dizi Siyaz Beyaz adlı dizide senaryo krizi yaşandığı iddia edildi. Yeni dizinin senaryosunda yapılan revizelerin senaristleri adeta canından bezdirdiği ileri sürüldü.

SİYAH BEYAZ DİZİSİNDEKİ REVİZYON DİZİYİ GECİKTİREBİLİR

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği senaryosunu Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon’un yazdığı yeni sezona damgasını vurması beklenen Siyah Beyaz dizisinde geri sayım başlarken yapım şirketinin kılı kırk yardığı ve başrol oyuncularıyla yapılan istişarelerde bazı konularda senaryoda revizyona gidildiği öğrenildi.

Uçankuş’un haberine göre yapılan hazırlıklar ve revizyondan dolayı dizinin gecikmeye uğrayabileceği konuşuluyor.

Siyaz Beyaz adlı dizide Tuba Büyüküstün, ‘Şirin’ karakterini canlandırırken Kıvanç Tatlıtuğ’un ise ‘Başkan’ lakabıyla hitap edilen karanlık bir adamın sağ kolu ‘Ferhat’ı oynayacak.

SİYAH BEYAZ’IN KONUSU NE?

Kıvanç Tatlıtuğ babası için tetikçilik yapan soğuk kanlı, duygusuz ve acımasız bir adamı canlandırıyor. Tuba Büyüküstün ise naif iyilik meleği bir kadını canlandırıyor. Bu iki zıt karakterin buluşmasıyla unutulmaz bir aşk yaşanacak. Siyah ve beyaz kadar zıt karakterlerin aşkla buluşmasında ortaya engellerle dolu serüven yaşanacak.

Hikayenin ilk bölümünde başta çok kötü ve acımasız bir adam olarak gösterilen yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un bu durumdan memnun kalmadığı konuşuluyor. Bu nedenle birçok kez yeniden yazılan hikayede bir kez daha değişiklik yapılacağı bildiriliyor.

DEVRİM YAKUT, KIVANÇ TATLITUĞ(FERHAT) ANNESİNİ OYNAYACAK

Oyuncu kadrosu yavaş yavaş netleşen dizide, Kıvanç Tatlıtuğ’un annesini Devrim Yakut canlandıracak.

Yönetmenliğini Ali Bilgin’in yapacağı, Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın ise kaleme aldığı dizinin yayın tarihi Star TV’nin yeni yayın dönemi prototipinde ekim ayı olarak görünüyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]