Şirin Payzın’ın canlı yayındaki öfkeli tavrı sosyal medyadan tepki aldı

CNN Türk’te yayınlanan Ne Oluyor programında konu Cumhuriyet gazetesine yapılan FETÖ kapsamındaki operasyon ve gözaltılardı. Programın moderatörü Şirin Payzın’ın zaman zaman program konuklarına yönelik sert ve yanlı tutumu tepki çekti. Şirin Payzın’ın özellikle Ersan Şen’e yönelik tavrına karşı tepkiler yükseldi.

Şirin Payzın’ın canlı yayındaki tarafgir tutumu sosyal medyanın da dikkatinden kaçmadı. Sosyal medyada Şirin Payzın’ın tavırlarına tepkiler vardı. İzzet Çapa, Nuh Albayrak, Şirin Payzın’a tepkiliydi.

İzzet Çapa, kişisel hesabından “Zamanında konukları azarlama konusunda Nevşin Mengü’ye haksızlık etmişim. Şu anda CNN Türk’te Şirin Payzın onu mumla aratıyor.” diye yazdı.

izzet-capa

Nuh Albayrak da “Bana bir programda böyle bir saygısızlık yapılsa o anda orayı terkeder, bir daha da uğramam. CNN Türk’te resmen onur katliamı yapılıyor…” şeklinde paylaşımda bulundu.

nuh-albayrak

Şirin Payzın’ın tavrı, diğer pek çok sosyal medya kullanıcılarının da gündemindeydi. Yapılan yorumlarda Payzın’ın tarafgir ve kaba tavrı eleştirildi.

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]