Sıradışı “Kendin Ol” filmi için geri sayım

24 Nisan’da vizyona girecek olan “Kendin Ol” isimli sinema filmi ezber bozar nitelikleri ile izleyiciyle buluşuyor. Yönetmen koltuğunda Serkan Özarslan otururken, yapımcılığını F.Selim Ünel üstlendi. “Kendin Ol” isimli sinema filminin senaryosu M. Volkan Özarslan ve yönetmenliğini de üstlenen Serkan Özarslan imzasını taşıyor.

Don Kişot Yapım tarafından çekilen“Kendin Ol” Türk sinemasında internet dünyası ve sanal gerçeklik üzerine çekilmiş ilk film olma özelliğini taşıyor.

Filmin yönetmeni Serkan Özarslan “Biz çok büyük bir dünyanın küçük bir hikayesini anlattık” dedi. Psikolojik öğelerde işlenen sinema filmi senaryosu itibariyle kadrosunda star isim yerine çok yetenekli oyunculardan kurulu bir kadroyla çekildi.

imer-ozgun

“Kendin Ol” isimli sinema filminin başrollerini İmer Özgün, Olgu Baran Kubilay ve Çağrı Şensoy paylaştı. Sanal dünyanın bizi ne hale getirebileceğinin işlendiği sinema filmi senaryo sıkıntısı çekilen sektörde yeni kapılar açmayı hedefliyor.

Star oyuncu oynatma endişesinden uzak çekilen sinema filminin yapılan iki afiş çalışmasında oyuncular yerine sandalye ve heykel kullanılması da ilgi çekici bir unsur olarak göze çarpıyor.

“Kendin Ol” isimli sinema filmi fragman:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]