Sinem Kobal ve H.İbrahim Çelikkol neden birlikte poz vermiyor?

Sinem Kobal ve H.İbrahim Çelikkol’un bir süredir devam eden ilişkileriyle ilgili haberler medyada yeralmaya devam ediyor. Peki, ikili neden basına birlikte poz vermekten kaçınıyor.

En sonunda bu işin sırrı ortaya çıkmışa benziyor. Saba gazetesinin başarılı magazin gazetecisi Sinan Özdencik, ikilinin neden ortalıkta beraber görünmediğini ortaya çıkardı.

Özellikle Sinem Kobal kendisiyle ilgili her türlü haberde milli futbolcu Arda Turan’ın fotoğrafının iliştirilmesinden oldukça rahatsız oluyor. Sinem Kobal’ın adının her geçtiği haber hala magazin basınında Arda Turan’a atıf yapılmadan verilmiyor. İkilinin beraber basına poz vermelerini engelleyen sebeplerden en önemli olan nedeni bu.

Özdencik’e göre ikilinin bir arada görünmemesinin ayrıca bir neden daha var. Sinem Kobal yaşadığı birliktelikler sırasında sürekli düğün tarihi ertelendi haberleriyle gündeme gelmişti. İşte bu ertelenen düğün haberleri güzel oyuncu için adeta kabusa dönmüş durumda.

Bir daha benzer haberlerin hakkında çıkmamasını isteyen Kobal’ın bu nedenle de H.İbrahim Çelikkol ile basına fazla poz vermemesinin diğer bir nedeni olduğu öne sürülüyor. Yine evlilikle ilgili sorulara maruz kalmamak için Kobal’ın bu formülü seçtiği ve ilişkisini gözler önünde yaşamayı tercih etmediği iddia ediliyor.

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]