Sinem Kobal Analar ve Anneler dizisiyle sessizliğini bozuyor

ATV’de AY apım imzalı bir dizi projesi daha başlıyor. Sinem Kobal’ın uzun bir aradan sonra yer aldığı Analar ve Anneler yeni sezonda ATV ekranında olacak.

Dizide evli bir üniversite öğrencisini canlandıracak olan Sinem Kobal uzun bir aradan sonra bir dönem dizisiyle sevenleriyle buluşacak.

1970’li yılları ekrana getirecek olan Analar ve Anneler’de Sinem Kobal, evli bir genç kadın olan Zeliha karakterini oynayacak. Zeliha ile aynı üniversitede okuyan yakın arkadaşı Tahsin’i ise fenomen dizi Medcezir’de Orkun’u canlandıran yetenekli oyuncu Metin Akdülger oynayacak.

Analar ve Anneler; birbirlerinden çok farklı hayatlar yaşayan iki genç anne olan Kader (Hazar Ergüçlü) ve Zeliha’nın (Sinem Kobal) aynı evlat için vermek zorunda kaldıkları savaşı konu alıyor.

Senaryosunu Berkun Oya’nın yazdığı, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in üstlendiği dizinin kadrosunda çok güçlü isimler yer alıyor. Analar ve Anneler’in kadrosunda Okan Yalabık, Binnur Kaya, Sinem Kobal, Hazar Ergüçlü, Ulaş Tuna Astepe, Metin Akdülger ve Nazan Kesal’ın yer aldığı Analar ve Anneler yakında ATV ekranlarından izleyicisiyle buluşacak.

Analar ve Anneler’in tanıtım videosu da yayında….İşte o video:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]