Sinana Akçıl O Bana Çok Benzer’de waffle satacak!

Show TV’de ekrana gelen O Bana Çok Benzer 13 Ağustos Cumartesi (Bugün) yeni bölümüyle ekrana gelecek.Her bölümünde ünlülerin birbirinden farklı meslekler yaparak izleyiciye eğlenceli anlar yaşatan “O Bana Çok Benzer”in bu haftaki ilk ünlü konuğu, popstar Sinan Akçıl. Bir wafflecıda çalışacak olan Sinan Akçıl, bir yandan gelen müşterilere waffle yetiştirmeye çalışırken bir yandan da kendisinin Sinan Akçıl olmadığına dair binbir bahane üretecek.

O BANA ÇOK BENZER’İN YENİ BÖLÜMÜNDE HANGİ ÜNLÜLER VAR?

“O Bana Çok Benzer “in bu haftaki ikinci konuğuysa, Anadolu’yu Yiyen Kadın Ezgi Sertel… Bir aktarda satıcılık yapacak olan Ezgi Sertel, binbir derde deva olan bitkileri müşterilere satmaya çalışırken, bir yandan da kendisinin Ezgi sertel olmadığına müşterileri ikna etmeye çalışacak.

“O bana Çok Benzer”in üçüncü ünlü konuğu ise, ünlü oyuncu Canan Ergüder. Bir kafede garsonluk yapacak olan Canan Ergüder, lise yıllarında garsonluk yapmış olan Canan Ergüder, bu mesleği yaparken fazla zorlanmayacak ama kendisinin Canan Ergüder olmadığına müşterileri ikna ederken bir hayli zorlanacak.

CANAN ERGÜDER

SEMA ÇELEBİ MANKEN YÜRÜYÜŞÜ YAPTIRACAK

“O Bana Çok Benzer “in bir başka ismi ise işletmeci ve çeşitli programlarda jürilik yapan Sema Çelebi. Bir çeyizcide satış yapacak olan Sema Çelebi, müşterilere manken yürüyüşü yaptıracak, ev hanımlarına çeyiz nasıl seçilir gösterecek…

“O Bana Çok Benzer”in dördüncü konuğu ise bir televizyon programına katılarak Türkiye’nin en ünlü kişilerinden biri olan Semih Öztürk. Semih Öztürk O Bana Çok Benzer için bir esnaf lokantasında çalıştı ve gelen müşterileri şakaladı.

“O Bana Çok Benzer”in sıradaki ismi ise, ünlü yemek programcısı Sahrap Soysal. Sahrap Soysal bir kuruyemişçide satış görevlisi olarak çalışacak, ve binbir bahane üreterek gelen müşterileri kendisinin Sahrap Soysal olmadığına inandıracak.

SEMİH ÖZTÜRK

YAVUZ SEÇKİN DE O BANA ÇOK BENZER DE

“O Bana Çok Benzer”in bir diğer ünlü konuğu ise, komedyen Yavuz Seçkin… Bir kadın ayakkabısı mağazasında çalışacak olan Yavuz Seçkin, müşteriler ayakkabı deneyeceği zaman erkek çorabı giyip denemelerini söyleyecek, cebinden çıkardığı bir çorapla müşterilerin alacağı ayakkabıları önce parlatacak sonra satış yapacak.

O bana Çok Benzer’in son ünlü konuğuysa, ünlü işletmeci Okan Kurt. Bir hediyelik dükkanında satcı rolüne girecek olan Okan Kurt, gelen her müşteriye satış yapmaya çalışacak ve izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşatacak.

Duayen isim Ali Poyrazoğlu’nun seslendirme yaptığı “O Bana Çok Benzer” yeni bölümüyle 13 Ağustos Cumartesi akşamı saat 21.30’da Show TV’de!

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]