Sima Şerafettinova’yı nasıl bilirsiniz?/BAYAN STİLETTO yazdı

Bugün İşte Benim Stilim’in en küçük kızı olan Sima Şerafettinovayı değerlendirelim diyorum 🙂 Ne dersiniz? Size de de en çok “bu kız kim ya?” dedirten yarışmacı Sima, dimi?

Ee hadi başlayalım o zaman..

İşte Benim Stilim’den önce de bir süre fotomodellik yapan, bu programa katılmadan önce kendi ülkesinde ve Türkiye’de de bir çok yarışmaya katılan Sima, ülkesinde bilgisayar mühendisliği eğitimi alsa da bundan sonraki hayatında oyuncu olmak istediğini belirtiyor.

Sima, babasının da Azerbeycan’da çok tanınmış bir iş adamı oduğunu söyledi. Yarışmaya katıldığı gün alakasız bir kavgada 6 dil bildiğini söyleyen kızımız, “çok kendini beğenmiş” eleştirilerine maruz kaldı..Gerçekten de öylemi? Evet 🙂 Kendini çok beğendiğini en güzelin en doğrunun o olduğunu iddia ediyor..

Aslında tartışmalar da bundan çıkıyor.Fakat Sima’nın başlarda çok kötü tepkiler alırken artık yavaş yavaş destekleyenleri de artmakta.Çünkü Sima’nın diğer yarışmacı kızlarla bir sorunu var. Bu durumda herkes ile bir kavga ediyor. Bu yüzden seyircide “bu kıza çok mu yükleniliyor” algısı oluşmuyor değil…

”Hepsi çete olmuş Sima’ya yükleniyorlar” diyen çok kişi gördüm.Bu da Simayı destekleyenlerin sayısını arttırıyor.Kızlar farkında değil tabii..Neyse ki ilerleyen günlerde Sima, Sinem’le düzelen arasını Şilan gibi bir başka yarışmacı ile de düzeltecek. Zaten başından beri birkaç kişi ile ciddi kavga etmedi. Bakalım bundan sonra İşte Benim Stilim’de dengeler nasıl değişecek göreceğiz 🙂

Bana öyle geliyor ki Şilan ile Gülşah’ın arasının açılması arkadaş gruplarını belirleyecek..Yalnız Sima’ya bir tavsiyem var: Herkes üzerine geliyor diye bir kısımdan destek almış olabilirsin ama unutma, önemli olan onların senin üzerine gelmesi değil; senin verdiğin cevaplar ve duruşun!..Bunun en önemli örneği “Nur Bozar” dı…Hem Sima, hem diğer yarışmacıların Nur Bozar’ın tavırlarından bir ders çıkarması lazım.

Birincisi, bir kişinin üzerine herkes gitmemeli ki o kişi dikkat çekmesin. İkincisi, üzerine gidilen kişi öyle bir davranmalı ki halk onu korumasına alsın:) ..Şimdilik ne Sima bunun farkında ne de diğerleri..Bu yüzdende Sima’yı koruyan bir kitle varken aynı şekilde itici davranışlarından dolayı ona çok ağır eleştiri yapan bir kitle de var. Bu yüzden kimse takipçi sayısına aldanmamalı 🙂 Kimileri de sırf sevmediği için takipte!

Bu arada kızımız Azeri olduğu için takipçilerin çoğu Azerbaycan’dan…Tabii finale kalırsa Azebeycan’dan oy kullanma olmadığı için bir katkısı olmayacak.Hala aynı fikirdeyim yani..Sima bu yarışmada birinci olamaz dediğim yarışmacılardan:)

Sima’nın tarzına gelirsek; evet, yaşından büyük giydiğinde hiç yakıştırmıyorum. Sanki annesinden gizli onun kıyafetlerini giymiş havası oluyor..Makyajı hafif, yaşına uygun giyindiğinde ise gerçekten beğeniyorum. Hem güzel hem de kavga etmediği sürece sempatik duruyor.Bacakları çok ince oldugu için bacağını gösteren elbiseler ve altına giydiği kalın topuklu ayakkabıları ise unutmak istiyorum:)  Pantolon da ona çok yakışıyor; dediğim gibi yaşına ve vücuduna uyması gerekiyor. Söylemeden de geçemeyeceğim; 17 yaşında olmasına rağmen dikiş bilmesi ve elbiselerine yaptığı ufak dokunuşları da takdir ediyorum..

Ayrıca Sima, asıl ismi Simuzar Şerafettinova ile yarışmaya ilk misafir geldiğinde yıldız alamamış olmasına rağmen şuanda yarışmacı..Yani ön elemeden geçememiş olamasına rağmen demek ki bir bildikleri var ki yarışmaya almışlar:) Umarım jüri ve yarışmacı arkadaşlarıyla da arası biraz yumuşar..Yoksa bizi daha çok polemikler bekliyor.

Bakalım Elçin’in elenmesinden sonra neler değişecek.

BAYAN STİLETTO/MEDYABEY

instagram.com/istebenimstilimyorumlari/
instagram.com/medyabeyibsyorumcusu/

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]