Şilan Makal Nur Bozar’ı kınasında yalnız bırakmadı

Show TV’de yayınlanan  “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programı ile dikkat çeken Nur Bozar, hayatını Gökhan Şener ile birleştirmeye hazırlanıyor.

Nur Bozar, Kuruçeşme Celebra’da Kına Organizasyon Erol Yıldırım’ın organizasyonuyla çok özel bir “Kına Gecesi” yaşadı. Farklı kostümlerle önce modern bir kıyafet giyen Nur Bozar,  sonra da Osmanlı Sultanı stili bir kostümle boy gösterdi. Nur Bozar kendisi için çok anlamlı olan bu organizasyonu Erol Yıldırım’a emanet etti..

Nur Bozar, kına gecesinde önce ağladı, sonra oynadı…Bozar, müstakbel eşiyle romantik pozlar da verdi.

nur-bozar-kina-gecesi

 

Her konseptin kostümünün titizlikle hazırlandığı ve mekanın döneme uygun objelerle renklendirildiği gece için Erol Yıldırım “Kına Organizasyon olarak pek çok sanatçı dostumuzun bu özel gününde birlikteydik. Nur Hanım bir Stil yarışmasından geldiği için onun kostümleri, düşünülecek konsept ve kullanacağımız objeler ayrı bir önem taşıyor. Çünkü Kına Organizasyon olarak bu defa da biz jüri karşısında olacağız” dedi.

Nur Bozar sahneye önce Hürrem Sultan kıyafetiyle yüzü kapalı bir şekilde duvakla çıktı. Sonra “Yüksek Yüksek Tepelere” şarkısıyla duygusal anlar yaşadı. Gökhan Şener de davullar eşliğinde yanına geldi. Duvak açılınca iki sevgili romantik dakikalar yaşadı.

TV(‘de yayınlanan İşte Benim Stilim’in  bugünlerde en çok konuşulan isimlerinden olan 3. sezon yarışmacısı Şilan Makal da Nur Bozar’ı yalnız bırakmadı…İşte bBenim Stilişm’de Şilan Makal’ın Nur Bozar’la yakın arkadaş olduğu ortya çıkmıştı.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]