Sıla sahte menajeri şikayet etti

Şarkıcı Sıla, kendisinin menajeri olduğunu söyleyen ve böylece dolandırıcılık yapan sahte menajeri şikayet etti.

İddialara göre; Ali Ş. isimli bir şüpheli, şarkıcı Sıla’nın menajeri olduğunu söyledi ve bir restoran sahibinden Sıla’yı sahneye çıkaracağını söyleyerek 25 bin TL aldı. Bunun üzerine şüpheli Ali Ş.’nin “Dolandırıcılık” iddiasıyla suçundan 5 yıla kadar hapsi istendiği belirtildi.

İstanbul Cumhuriyet Savcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, “Şüpheli Ali Ş.’nin, Sıla’nın menajeri olduğunu iddia ederek sahneye çıkması karşılığında restoran sahibinden 25 bin TL aldığının beyan edildiği” ifade edildi. Sahte menajerden şikayetçi olan Sıla ile Ali Ş., arasında bir tartışma yaşandığının da belirtildiği söz konusu iddianamede, şüpheli Ali Ş.’nin gerçeğe aykırı olarak şikayetçinin menajeri olduğu iddiası ile müşteki adına para almak suretiyle dolandırıcılık yaptığının tanıkların beyanlarıyla da anlaşıldığı belirtildi.

Sıla’nın şikayetlerine karşılık Ali Ş.’nin suçu inkar ettiği, buna karşılık suçun işlendiğine dair yeterli şüphe elde edildiği ifade edilen iddianamede şüpheli Ali Ş.’nin “Dolandırıcılık” suçundan 1 yıldan 5 yıla kadar hapis talep edildiği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Eğer iddianame kabul edilirse şüpheli Ali Ş. Asliye Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkacak. Süreç devam ediyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]