Sibel Kekilli çıplak sahnelerini internette yayınlayan sitelere savaş açtı

Sibel Kekilli, çıplak sahnelerini internette kullanan sitelere savaş açtı…  Şöhreti yakaladığı Duvara Karşı filmindeki sansürsüz açık sahneleri internete düşen ünlü oyuncu Sibel Kekilli, avukatı vasıtasıyla hukuk savaşı başlattı. Türk kökenli Alman oyuncu Sibel Kekilli 2004’te ‘Duvara Karşı’ filmi ile Berlin Film Festivali’nde Altın Ayı ödülünü kazanmıştı.

Filmdeki açık sahneleri internete düşen, kendisine “pornocu” diyenlere dava açan Sibel Kekilli aradan 12 yıl geçmesine rağmen halen bu sıkıntıdan kurtulabilmiş değil. İnternette yaptığı mücadeleden bunalan 36 yaşındaki oyuncu, sonunda çareyi avukat tutmakta buldu.

Sibel Kekilli filmdeki o görüntülerini farklı amaçlar için kullanan sitelere dava açmaya hazırlanıyor. Ayrıca Kekilli, çıplak sahnelerini arama motorlarından sildirmeye çalışıyor.

Fatih Akın’ın ünlü Duvara Karşı filmiyle uluslararası boyutta tanınan bir oyuncu haline gelen Kekilli, 2004 yılında Almanya’nın en önemli 100 kişisi arasında 33’üncü sırada yer alarak dikkatleri üzerine çekmişti.

Zamanında erotik film sektöründe oyunculuk yapan Kekilli, 2002 yılında bir alışveriş merkezindeyken, bir oyuncu seçimi direktörü tarafından keşfedilmiş ve 350 aday arasından Fatih Akın’ın filminde oynamıştı.

Kekilli, dünyaca ünlü Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisinin 3. sezonunda rol almış canlandırdığı “Shae” karakteriyle ününü daha da perçinlemişti.

Alman Sinema Teşvik Ödülü sahiplerini belirleyecek olan jürinin üyeliğini yapan Kekilli, ayrıca kar amacı gütmeyen kadın hakları kuruluşu Terre des Femmes bünyesinde, Müslüman ailelerde kadına karşı şiddetin durdurulması için çalışmalar yapmasıyla da biliniyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]