ManşetMüzik

Sibel Can 50 bin kişiye müzik ziyafeti verdi

Sahnelerin ünlü yıldızı Sibel Can, Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi 17. yaş günü kutlamasında muhteşem bir konser verdi. Ünlü sanatçının konserini yaklaşık 50 bin kişi izledi.

Sibel Can, konserde 50 bin hayranının tüm şarkılara eşlik etmesiyle hüzünlendi ve gözyaşlarını tutamadı ve ‘Hayatta bundan daha büyük bir mutluluk var mı? diyerek 1 saatlik konserini uzatarak 2,5 saat sahnede kaldı.

Banu Noyan Event Office’in organizasyonunu gerçekleştirdiği ve sanatçının dev orkestrasıyla sahne aldığı konserde Sibel Can, en popüler şarkılarının yanı sıra yeni albümü “Galata”dan şarkılar ve Türk Sanat Müziği’nin dilden dile dolaşan eserlerini de seslendirdi.

sibel-can-2

Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi’nin konuklarına 17. Yıl hediyesi olarak verdiği Mercedes marka aracı kazanan talihlinin anahtarını ailenin minik kızına teslim eden Sibel Can; “kazasız belasız ailece kullanın” temennisinde bulundu. Sahneye gelen Alışveriş Merkezi Müdürü Hande Seçilmiş, sanatçıya “Sizi burada o kadar çok görmek istediler ki; bizler de hiç düşünmeden sizi davet ettik” diyerek teşekkür çiçeğini takdim etti. Sevilen sanatçı pembe sahne kostümüyle ve buğulu sesiyle herkesi kendine hayran bıraktı.

Duygusal şarkılarda hayranlarına seslenen sanatçı, ‘Şimdi herkes telefonunun ışığını açsın’ deyince Beylikdüzü bir anda aydınlandı. “İşte hayatımız hep böyle aydınlık olsun ve huzur dolu olsun güzel günlerde buluşmak dileğiyle” diyerek tüm izleyenlerine teşekkür ederek sahneden ayrıldı.

Konsere Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ece Türkiye ve sektör temsilcileri de katıldı.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı