Show TV’nin yeni programı Dünya Güzellerim ne zaman ekrana gelecek?

Bu yaza damga vurması beklenen ve sürpriz projelerden biri olarak gösterilen Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy’un içinde yer aldığı Show TV’de ekrana gelecek olan  Dünya Güzellerim adlı programın yayın tarihi belli oldu. Dünya Güzellerim, 21 Haziran Çarşamba akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek.

YENİ PROGRAMDA BÜLENT ERSOY’UN PERFORMANSI MERAK EDİLİYOR

“Dünya Güzellerim” adlı gezi ve show programının merakla beklenen ilk bölüm tanıtımı yayınlandı. Yapımcılığını Bloom Medya’nın, yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın üstlendiği Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy’dan oluşan dev kadronun bir araya geldiği “Dünya Güzellerim”in izleyicisiyle buluşmasına günler kala yayınlanan tanıtımı merak uyandırdı.

“DÜNYA GÜZELLERİM”İN İLK BÖLÜM TANITIMI YAYINDA

Çekimleri; Hindistan Mumbai, Varanasi, Yeni Delhi, Nepal ve Vietnam’da gerçekleşen, yaz sezonunun merakla beklenen programı “Dünya Güzellerim”in yeni tanıtımında programın ilk bölümünden de ipuçları ekrana geldi. Büyük sürprizlerin olacağının sinyallerinin verildiği tanıtımda; dev kadronun birbirleri ile atışmaları, bambaşka kültürlerden görüntüler ve Bülent Ersoy’un rastalı saçları dikkat çekti.

Dünya Güzellerim ilk bölümüyle 21 Haziran Çarşamba saat 20.00’de Show TV’de olacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]