Show TV’nin yeni dizisi İstanbul Sokakları’ndan şok eden haber

Show TV’nin son dönem umut bağladığı projelerden biri olan İstanbul Sokakları dizisi 9. bölüm ile final yapacak. Gizem Karaca, Caner Cindoruk, Rıza Kocaoğlu ve Naz Elmas’ın başrolde oynadığı İstanbul Sokakları’nın TV macerası oldukça kısa sürdü. Show TV’nin yeni dizisi İstanbul Sokakları da reyting kurbanı oldu.

İstanbul Sokakları 13 Haziran Pazartesi günü 9. bölümü ile final yapacak. Dizinin final kararını Gold Film’in sahibi yapımcı Faruk Turgut Twitter hesabından duyurdu.

İSTANBUL SOKAKLARI’NIN FİNAL YAPMA NEDENİ

Önümüzdeki Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan İstanbul Sokakları’nın final bölümde neler yaşanacağı dizinin nasıl bir final yapacağı merak ediliyor.

İstanbul Sokakları adlı dizi Show TV’de geçtiğimiz Nisan ayından itibaren yayınlanmayan başlamıştı.

Başrollerini Gizem Karaca, Caner Cindoruk, Rıza Kocaoğlu, Naz Elmas, Mehmet Çevik, Derya Alabora ve Mine Teber’in paylaştığı yapım ekrana veda ediyor. Show TV’de ekrana gelen dizi reytingleri elde edememesinden dolayı önümüzdeki hafta ekrana gelecek olan 9. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Final bölümüyle 13 Haziran Pazartesi 21.00’de veda edecek olan İstanbul Sokaklar’ının yapımcılığını Gold Film, yönetmenliğini Adnan Güler, senaristliğini ise Zülküf Yücel ile Zehra Yücel’in üstleniyordu.

Haberi yapımcı Faruk Turgut açıkladı. Turgut yaptığı kısa ve net açıklamasında” İstanbul Sokakları haftaya 9. bölümde final yapacaktır. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diye yazdı.

İSTANBUL SOKAKLARI’NIN GENEL HİKAYESİ NEYDİ?

Nazlı doğuştan itibaren kalp büyümesi hastalığından muzdarip, 24 yaşında güzeller güzeli bir kızdır. Hastalığının tek çaresi kalp nakli yapılmasıdır. Lakin bu gerçeği bir tek babası bilmekte fakat kızına nakledilecek bir kalp bulamadığı için ona söyleyememektedir. Tam da bu sırada bir inşaat şirketinin sahibi olan Fırat’la tanışır. Birbirlerine aşık olurlar. Ancak onların aşkı en acı ve talihsiz olanıdır. Nazlı ve Fırat aşk dolu tek bir gecenin sonunda ayrılmak zorunda kalır. Çünkü Nazlı bir gün önce kalp nakli yapılmazsa öleceğini öğrenmiştir. İşte tam da bu anda Nazlının babası Refik’in aklına bir fikir gelir; kızını yaşatmak için katil olmayı göze alacaktır. Hem kendini hem de daha önceden Nazlının durumuna üzülüp kalbini bağışlamış olan patronu Şükriye hanımı öldürmek için bilerek bir araba kazası yapar. Arabanın frenleriyle oynamıştır. Nazlı ikinci bir şans ele etmiş olmanın verdiği heyecanla hemen aşık olduğu adama yani Fırat’a koşar. Oysa ki aşkları daha da imkansız hale gelmiştir. Sonunda kazananı olmayan, acı dolu bir mücadele haline gelir kahramanlarımızın hayatı. Ve Nazlı’yla Fırat’ın ölümsüz aşkı geriye kalan tek gerçektir…

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]