Show TV’nin yeni dizisi “Acı Aşk”ta hangi oyuncular var?

Show TV ekranlarında yeni bir dizi ekrana gelmek için gün sayıyor. Acı Aşk isimli dizi yakında Show TV’de ekrana gelecek. Acı Aşk’ın fragmanı da yayınlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Selin Şekerci, Seçkin Özdemir, Sezgi Sena Akay, Alperen Duymaz, Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve Erkan Can,’ın da kadrosunda bulunduğu ,Mutlu Güney, Sırma Gülen, Tolga Mendi, Nazan Diper, Çağla Özavcı, Umur Yiğit Vanlı ve Türkü Turan yer alıyor.

Acı Aşk’ın yapımını TMC, yapımcılığını Erol AVCI’nın üstleniyor. Dizinin senaryosunu ise Sema Ali Erol, Figen Şakacı ve Mahir Erol üçlüsü yazıyor.

Acı Aşk’ın müzikleri ünlü yorumcu Kıraç’a emanet edildi. Acı Aşk’ın yönetmeni  M. Çağatay Tosun.

ACI AŞK’IN KONUSU

Acı Aşk, mutluluk ve masumiyetle başlayan bir aşkın darmadağın ettiği hayatları konu alıyor. Bir yandan Melek (Sezgi Sena Akay) ve Bulut’un (Seçkin Özdemir) rüya gibi yaşadığı imkansız aşkları, diğer yandan sevgiye aç bir kadın olan Sude’nin (Selin Şekerci) çırpınışı ve bütün bu gönül tutulmalarının arasında aşkın fedakarlık ve cesaretten ibaret olduğunu hatırlatan Ali (Alperen Duymaz)… Bu kördüğüm nasıl çözülecek, yolları nasıl kesişecektir.

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]