“Sezen Aksu’nun annesinin cenazesine şarkı dinletmeye geldiler”

Emel Müftüoğlu, 360 TV’de yayınlanan Elif Güvendik’in sunduğu Elifnağme’ye ilginç açıklamalar yaptı. Sezen Aksu’nun günlerdir travma hali yaşadığını anlatan Emel Müftüoğlu,  “sürekli yanındayız ama asla uyutamıyoruz” açıklamasıyla Minik Serçe’nin yaşadığı uyku problemine dikkat çekti.

360 ekranlarında başlayan magazin programı Elifnağme’de yayınlanan Emel Müftüoğlu röportajı oldukça renkli geçti. Şarkıcı Emel’in Sezen Aksu ile ilgili anlattıkları magazin gündeminin konu başlıklarından biri olmaya yetti.

Sezen Aksu’nun Beylerbeyi’ndeki stüdyosunda yapılan özel röportaj Elif Güvendik’in sunumuyla 360’da yayınlandı. Emel Müftüoğlu, Sezen Aksu’nun annesini kaybettikten sonra ağır bir travma yaşadığını anlattı. Müftüoğlu, Sezen Aksu’nun  her şeyin karşısında dik durmaya çalıştığını ifade ederek bir öğretmen çocuğu olarak yakınında bulunan sevdiklerini yanında tutmaya çalıştığını söyledi.

Sezen Aksu’nun annesinin vefatının sanatçıyı derinden etkilediğini anlatan Müftüoğlu, “Sonuçta her ölüm zamansızdır. Anne bambaşka bir şeydir. Bir travma yaşadı belli etmiyor ama yalnız kaldığında çok üzülüyor” diye konuştu. Aksu’yu yalnız bırakmamaya çalıştıklarını ifade eden Müftüoğlu, bütün bu yaşananlara rağmen Sezen Aksu’nun güçlü kalmaya çalıştığını belirtti.

CENAZEYE ŞARKI DİNLETMEYE FOTOĞRAF ÇEKTİRMEYE GELENLER OLDU

Sezen Aksu’nun annesinin cenazesine katılmayanlar hakkında sanatçının ağzından çıkmış gibi medyada çıkan haberleri de değerlendiren Emel Müftüoğlu röportajında “Sezen Aksu basında yer alan haberlerdeki gibi cenazeye katılamayanlar için herhangi bir şey söylemez” diye konuştu. Sezen Aksu’nun medyada çıkan haberlerdeki gibi konuşmayacağını kaydeden Müftüoğlu, “O,  bunları konuşmaz. Ayrıca gelmeyenler de sürekli aradılar. Ancak cenaze evinde sırf fotoğraf çektirmek için gelenleri hatta şarkısını dinletmek için konuşanları gördüm” şeklinde şok bir itirafta bulundu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]