Şeyma Subaşı Acun Ilıcayı böyle bastı!..

Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’yı nasıl bastı? Acun Ilıcalı ile olan ilişkilerine ait ayrıntıları sosyal medya hesabından sürekli paylaşan Şeyma Subası, Acun Ilıcalı’yı nasıl bastığını da sosyal medya üzerinden paylaştı.

Şeyma Subaşı, yayınladığı son paylaşımıyla çok dikkat çekti. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın boşanmasının ardından ilişkilerini göz önünde yaşamaktan çekinmeyen çift ile ilgili haberleri ise Şeyma Subaşı sürekli paylaşmaya devam ediyor. Ilıcalı ile Subaşı’nın Melisa adında bir kızları var.

Acun’un sevgilisi, Acun Medya Binasına gitti…

Önceki gün, Şeyma Subaşı, Acun Medya binasına giderek Ilıcalı’ya baskın yaptığını belirten bir paylaşım yaptı. Şeyma Subaşı sevgilisini yalnız bırakmamak için Miami ve İstanbul arasında adeta mekik dokuyor. Subaşı İstanbul’da olduğunda sık sık TV8’in de içinde bulunduğu Acun Medya binasına gidiyor hatta “O Ses Türkiye” çekimlerinden de ilk elden video ve fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşıyor. Dün yine soluğu Acun Medya binasında alan Şeyma Şubaşı, sevgilisi Acun Ilıcalı’yla çekilmiş fotoğrafı hayranlarıyla paylaştı ve altına da

“Gece sonu Playstation turnuvasını basarım leeeyyn… heeyt” notunu yazdı.

9c97ebf5c8263c531db99cca71d6d11e_640x320

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]