Dizi TVYerli Dizi

Seviyor Sevmiyor’un 6. bölüm fragmanında Yiğit Deniz’i gözlem altına alıyor

ATV’de yayınlanan Seviyor Sevmiyor dizisinin 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin final yapıp yapmayacağı tartışmaları şöyle dursun belli bir kitleyi yakalayan ve de o kitlesini mutlu etmeyi başaran Seviyor Sevmiyor dizisinin fragmanı izleyicisinden oldukça ilgi gördü. Seviyor Sevmiyor’un yeni bölümü 6. bölümde neler olacak? Yiğit ve Deniz arasında neler yaşanacak? İşte haberin detayları…

Bir günde yaklaşık 200 bin kişi fragmanı izledi. Seviyor Sevmiyor’un yeni bölüm fragmanında Yiğit işyerinde Deniz’le ilgili kaygı yaşamaktadır. Deniz’in savruk hareketlerinden işgillenen Yiğit işyerinde yaşananları akışına bırakmak istemez. İş ahlakı bahanesiyle Deniz’in bütün hareketlerini kontrol altına almayı ister.

SEVİYOR SEVMİYOR’UN 5. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Yiğit tarafından sürekli azarlanan Deniz’in morali yerlerdedir.

Yiğit dergi çekimi için ünlü fotoğrafçı Cengiz Tarhan’dan randevu almıştır. Yiğit’in şoförlüğünü yapma işi Deniz’e kalır. Deniz, yolda Yiğit’i çileden çıkartacak bir hata yapar. İrem ise babasından ötürü kötü hissetmektedir. Sürpriz bir şekilde yanında Yiğit yer alır. Yiğit tarafından sürekli azarlanan Deniz’in morali yerlerdedir. Tuna ona büyük destek olur. Ancak Deniz içtiği bozuk çayın da etkisiyle Yiğit’i arayıp her şeyi itiraf eder.

SEVİYOR SEVMİYOR’UN GENEL HİKAYESİ

Deniz (Zeynep Çamcı) küçükken son derece varlıklı bir ailenin kızıydı. Güzelliği ve popülerliğiyle okulun göz bebeğiydi. Yiğit (Gökhan Alkan) de okuldaki herkesin alay ettiği gözlüklü, kısa boylu ve şişman çocuktu. Bu ikilinin yolları ortaokuldayken kesişir. Yiğit (Gökhan Alkan), herkes tarafından dışlanmasına rağmen Deniz (Zeynep Çamcı) ona kol kanat gerer. Aralarında unutulmaz bir bağ oluşur.

seviyor-sevmiyor-yigit

Deniz (Zeynep Çamcı), Yiğit (Gökhan Alkan)’in ilk arkadaşı ve ilk aşkı oluverir. Ancak Yiğit (Gökhan Alkan) 15 yaşındayken babasıyla birlikte Amerika’ya taşınmak zorunda kalınca ayrı düşerler. Sonrasında Deniz (Zeynep Çamcı)’in hayatında başka değişimler de olur. Ailesinin matbaa şirketi iflas eder önce. Ardından o zamana kadar annesinden aldığı güzel genler gider, yerine babasının pek de güzel olmayan genleri gelir. Deniz (Zeynep Çamcı) o muhteşem güzelliğini de kaybeder. Şansı bir türlü yaver gitmeyen Deniz (Zeynep Çamcı), üniversiteden sonra iş de bulamaz. 29 yaşına geldiğinde, kendi deyimiyle hayatı ıskalamış olur. Yiğit (Gökhan Alkan) ise bu zaman zarfında zayıflar, son derece yakışıklı birisi olur. Bu da yetmezmiş gibi kariyerinde yükseldikçe yükselir.

Seviyor Sevmiyor 6. bölüm fragmanı-izle:

https://www.youtube.com/watch?v=jQ7KFu3xrrY

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı