Seviyor sevmiyor son bölümünde peş peşe itiraflar (8. bölüm özet ve fragmanı)

Ve beklenen itiraflar bu bölümde peş peşe geliyor mu? “Ben sana çok pis aşık oldum Maykıl!” sözcükleri Tuna’nın ağzından dökülecek mi, İrem ve Deniz’in yazdığı kimliklerini ifşa edecek itiraf mektubu Yiğit’in eline geçecek mi? Yiğit İrem’i affedebilecek mi? Aşk üçgenleri, seviyor sevmiyor kaygıları, gözyaşı, heyecan yine bildiğimiz Seviyor Sevmiyor tadında 4 Eylül Pazar günü ekranlara geliyor.

Seviyor Sevmiyor 8. Bölümde neler yaşanacak?

Deniz, İrem ve Yiğit’in yakınlaşmalarına ve evlilik teklifine şahit olmuştur. İrem ve Deniz’in arası bozulur. İkisi de acı çekerken farklı yöntemler seçerler. Deniz İstanbul’dan uzaklaşmak, evden taşınmak ister. Tuna bu yolculuğunda ona arkadaşlık edecektir. İrem ise vicdan azabı yüzünden Yiğit’i kendisinden soğutmaya çalışır. Tuna’nın Deniz’i yanında götürmesi tesadüf değildir. Tuna da artık bir eşiktedir… Belki de hayatının aşkını bulmuştur, belki de artık ona açılması her şeyi söylemesi gerekmektedir. Fakat ne İrem ne Deniz aradıkları huzuru bulamayacaklar, birbirlerinin boşluğunu kapatamayacaklardır. Madem İrem Denizsiz, Deniz de İremsiz olamıyor, geriye tek bir çare kalmaktadır. Barışacaklar ve her şeyi Yiğit’e olduğu gibi anlatacaklar. İrem ve Deniz, Yiğit’e vermek için bir itiraf mektubu döşenirler ve itiraf vakti gelir çatar.

Dizinin bitip bitmeyeceği konusuyla ilgili önceki haberimiz şu şekildeydi

ATV’nin yeni dizisi “Seviyor Sevmiyor dizisi bitecek mi?” sorusu çokça sorulmuştu. Büyük umutlarla yayın hayatına başlayan dizi başlangıçta aldığı düşük reytinglerle hem izleyicisini hem de yapım şirketi MF Yapım’ı korkutmuştu. Düşük reytinglerden sonra kulislerden sızan haberlerde ATV yönetiminin ciddi ciddi diziyi yayından kaldıracağı konuşuluyordu. Ama sonraki haftalarda Seviyor Sevmiyor aldığı yüksek reytinglerle zirveye yerleşti. Şimdilerde dizinin direkten döndüğü konuşuluyor.

TÜM KATEGORİLERDE BİRİNCİ OLDU

Seviyor Sevmiyor, tüm kategorilerde en çok izlenen yapım olarak 100 program arasında zirveye yerleşti. Dizi, 21 Ağustos Pazar günü yayınlanan 6. bölümüyle başarılı bir reyting performansı yakaladı. Dizi Tüm Kişilerde 3.57 izlenme oranı(reyting) ve 12.88 izlenme payı(share), AB Sosyal Statü’de yüzde 3.50 izlenme oranı ve 13.17 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

Dizi, son haftalarda aldığı reytinglerle bitecek söylentilerine de en net cevabı vermiş oldu. Yakalanan başarının dizinin hayranlarını da rahatlattığı konuşuluyor.

Dizi; çocukluk aşkı yaşamış bir çiftin yıllar sonra bir araya gelmesi ve çeşitli tesadüflerle karmaşıklaşan aşk oyunlarını anlatıyor. Dizinin kadrosunda Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız, Yiğit Kirazcı yer alıyor.

SEVİYOR SEVMİYOR’UN GENEL HİKAYESİ

Deniz (Zeynep Çamcı) küçükken son derece varlıklı bir ailenin kızıydı. Güzelliği ve popülerliğiyle okulun göz bebeğiydi. Yiğit (Gökhan Alkan) de okuldaki herkesin alay ettiği gözlüklü, kısa boylu ve şişman çocuktu. Bu ikilinin yolları ortaokuldayken kesişir. Yiğit (Gökhan Alkan), herkes tarafından dışlanmasına rağmen Deniz (Zeynep Çamcı) ona kol kanat gerer. Aralarında unutulmaz bir bağ oluşur. Deniz (Zeynep Çamcı), Yiğit (Gökhan Alkan)’in ilk arkadaşı ve ilk aşkı oluverir. Ancak Yiğit (Gökhan Alkan) 15 yaşındayken babasıyla birlikte Amerika’ya taşınmak zorunda kalınca ayrı düşerler. Sonrasında Deniz (Zeynep Çamcı)’in hayatında başka değişimler de olur. Ailesinin matbaa şirketi iflas eder önce. Ardından o zamana kadar annesinden aldığı güzel genler gider, yerine babasının pek de güzel olmayan genleri gelir. Deniz (Zeynep Çamcı) o muhteşem güzelliğini de kaybeder. Şansı bir türlü yaver gitmeyen Deniz (Zeynep Çamcı), üniversiteden sonra iş de bulamaz. 29 yaşına geldiğinde, kendi deyimiyle hayatı ıskalamış olur. Yiğit (Gökhan Alkan) ise bu zaman zarfında zayıflar, son derece yakışıklı birisi olur. Bu da yetmezmiş gibi kariyerinde yükseldikçe yükselir.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]