Seviyor Sevmiyor bu akşam yayınlanacak mı?

Atv ekranlarının sevilen yaz dizilerinden birisi olmayı başaran Seviyor Sevmiyor geçen hafta yayınlanan bölümüyle izleyicileri ekran başına kitlemeyi başardı. Dizinin bu hafta bölümünün ATV’nin yayın akışında bulunmaması izleyicilerin aklına Seviyor Sevmiyor final mi yaptı sorusunu getirdi. Bu sorunun izleyiciler tarafından sıkça sorulması sosyal medyada da büyük yankı buldu.

Peki Seviyor Sevmiyor bugün neden yok? Son bölümde Yiğit ve Deniz arasındaki gerilim gittikçe tırmanırken izleyiciler dizinin neden yayınlanmadığını merak eder oldular. ATV’nin yayın akışının açıklanmasından sonra Seviyor Sevmiyor bitti mi sorusu cevap buldu. Geçen hafta ülkemizde gerçekleşen darbe girişiminin ardından dizilerin birçoğu ekranlara gelmedi. Seviyor Sevmiyor yeni bölümüyle 27 Temmuz Çarşamba akşamı Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya devam edecek. Seviyor Sevmiyor bu akşam yayınlanacak mı sorusunun cevabını Medya.com’da bulabilirsiniz.

Seviyor Sevmiyor Final mi Yaptı

ATV ekranlarında yayınlanan Seviyor Sevmiyor dizisinin bugün yayınlanmaması izleyicilerin dikkatini çeken konulardan birisi oldu. Dizinin Atv’nin yayın akışında bulunmaması Seviyor Sevmiyor final mi yaptı sorularının sorulmasına neden olsa da Atv’den kısa sürede açıklama geldi. Seviyor Sevmiyor 27 Temmuz akşamı saat 20.00’de Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. 

SEVİYOR SEVMİYOR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Yiğit dergi çekimi için ünlü fotoğrafçı Cengiz Tarhan’dan randevu almıştır. Yiğit’in şoförlüğünü yapma işi Deniz’e kalır. Deniz, yolda Yiğit’i çileden çıkartacak bir hata yapar. İrem ise babasından ötürü kötü hissetmektedir. Sürpriz bir şekilde yanında Yiğit yer alır.

SEVİYOR SEVMİYOR SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

DENİZ’E BÜYÜK ŞOK

Yiğit tarafından sürekli azarlanan Deniz’in morali yerlerdedir. Tuna ona büyük destek olur. Ancak Deniz içtiği bozuk çayın da etkisiyle Yiğit’i arayıp her şeyi itiraf eder.

DENİZ YAPBOZ PARÇASINI DÜŞÜRÜYOR

Deniz, Yiğit’in 15 yıl önce ona verdiği yapboz parçasını hiç olmadık bir yerde düşürür.Yiğit’in yapboz parçasını görmesi ve stajyeri olarak bildiği Deniz’in ilk aşkı olduğunu anlaması an meselesidir. Ancak Deniz’in küçük sırrını öğrenen Tuna, yaptığı sürprizle herkesi şaşırtacaktır. İrem’in, Deniz’den gizli görüşmeye devam ettiği Yiğit’e olan hisleri giderek artmaktadır.Onunla vakit geçirmek için komik bahaneler yaratır.Deniz, İrem’in odasında Yiğit’in fotoğrafını bulur. İrem köşeye sıkışmıştır.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]