Sevilen Hint dizisi zor sevdada kritik gün

Asaf ile Ayan’ın arası neden açılıyor? Hasene emeline mi ulaşıyor? Nikad şimdi ne yapaak? Gündüz kuşağının sevilen dizisi Zor Sevda’da bugün iki ailenin arasını açmak isteyen Hasene onlara tuzak kurar. Necma ile Nikad arasında bir seçim yapmaya zorlanan İmran gerçekleri açıklar.

Ayan ile Asaf’ın arası Hasene’nin planı yüzünden açılır. Nikad ile nişanlı olan İmran, uzun zamandır Necma’yı sevdiğini söyler. Ayan, İmran’ı dövmeye kalkınca herkesi yatıştırmak Nikad’a düşer. Hasene beklediği gibi davranmayan Nikad’ın tavrına çok şaşırır.

Zor Sevda’da bugün neler olacak? (45. Bölüm özeti)

Nikad, Necma ve İmran’ın mutlu olmasını dilediğini söyler. Ayan ise Necma’yı daha fazla önemsemekle Asaf’ı suçlar. Nikad iki ağabeyinin kendisi yüzünden arasının bozulmasına izin vermez. Asaf iki düğünün de çok sade bir şekilde yapılmasına karar verir.
Zıt karakterlerin ‘Zor Sevda’sı hafta içi her gün 16.00’da Kanal 7’de ekranlarında…

Zor Sevda’da yarın 46. Bölüm

Hümeyra hastalığını öğreniyor… Canına kıymaya kalkıyor… Gündüz kuşağının sevilen dizisi Zor Sevda’nın bu bölümünde İmran’ın Necma’ya olan aşkını açıklaması ile herkes rahatlar. Zoya ve Asaf’ın arası ise Zoya’nın yolda tanımadığı bir adamın arabasına binmesi yüzünden bozulur. Zor Sevda 46. bölümünde neler yaşanacak?

Necma ile İmran tüm sorunları aşıp aşklarını tüm ailenin önünde itiraf eder ve düğünleri için gün saymaya başlarlar. Ancak İmran’ın kaybolan telefonunun doğumhaneden çıkması Zoya’nın aklını karıştırır. Zoya, şehir merkezine gitmek için tanımadığı bir adamın arabasına binmek zorunda kalır. Bu durumu öğrenen Asaf ise Zoya’ya küser. Hasena ise oğlunu Necma’ya kaptırdığını düşünür. Raziye, Ayan’a Hümeyra’nın hastalığından bahsederken Hümeyra, kalbinin delik olduğunu öğrenir. Yavaş yavaş hafızası yerine gelen Hümeyra, Ayan’ın kendisini istemediğini hatırlar ve canına kıymaya kalkar.

Orijinal Adı: Qubool Hai

Oyuncular: Surbhi Jyoti (Zoya), Karan Singh Grover (Asaf Ahmed Khan), Ketki Kadam (Humeira Haider Sheikh), Amrapali Gupta (Tanveer/Billo Rani), Vaquar Shaikh (Rashid Ahmed Khan), Tej Sapru (Gaffur Ahmed Siddiqui), Shalini Kapoor Sagar (Dilshad Rashid Ahmed Khan), Surabhi Vanzara (Shireen Rashid Ahmed Khan)
Yapımcı: Gül Khan
Yönetmenler: Amandeep Singh, Arif Ali, Ajay.S.Mishra
Senaristler: Faizal Akhtar, Jainesh Ejardar, Sweksha Bhagat, Divya Sharma, Aparajita Sharma
Ülke: Hindistan Tür: Romantik,Dram

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

alma ay 23:49

bayalırım

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]