Sevda Kuşun Kanadında’ya iki yeni oyuncu

TRT 1’in sevilen dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında dizisine iki oyuncu daha katıldı. Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutan ve Mesut Uçakan imzası taşıyan sevilen dizi Sevda Kuşun Kanadında’nın oyuncu kadrosuna 16. bölümünden itibaren Buse Varol ve Gurbey İleri de katılacak.  Dizinin Cuma akşamı yayınlanacak olan 16. bölümüyle birlikte Sevda Kuşun Kanadında dizisinde kadroya dahil olacak.

Türkiye’nin 70’li yıllarını anlatan TRT1’in dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında yeni oyuncuları ve karakterleriyle izleyici karşısına çıkacak. Daha önce Şehrin Melekleri, Kış Güneşi ve Arka Sokaklar diziler ile izleyici karşısına çıkan Buse Varol dizide “Doktor Elif” karakterine hayat verirken; Kalbim Seni Seçti, Muhteşem Yüzyıl, Kaderimin Yazıldığı Gün ve Eve Dönüş dizilerinden tanınan Gurbey İleri ise Asım karakterini canlandıracak.

sevda-kusun-kanadinda-2

Yeni oyuncularıyla kadrosunu güçlendiren dizinin 2 Aralık Cuma akşamı yayınlanacak 16. bölümünde Tümay’ın vurulması ve sonrasında Zafer Erbay’ın yaşadığı bunalım ekrana gelecek.

Sevda Kuşun Kanadında 16. Bölüm

Tümay’ın babasına gerçekleri göstermek için seçtiği “ölümcül plan” kusursuz işlerken, Tümay kurşunların hedefi olur. Her şeye hükmetmesine rağmen can evinden vurulan Zafer Erbay ise hayatının en zor anını yaşayacaktır. Can dostu Arif’in ettiği intikam yeminini sürdüren Ömer ise Zafer Erbay’ı kıstırmak için yeni yollar aramaktadır.

Ömer, Solaklı’nın Zafer’in adamı olduğunu ve Zafer’e ulaşmanın yolunun Solaklı’ya yakın olmaktan geçtiğini bildiği için Solaklı’nın birlikte çalışma teklifini kabul eder. Bu sırada Asım’la karşılaşır. Kıbrıslı genç bir mücahit olan Asım, Türkiye’ye silah almaya gelmiştir ve Rumların katliamlarından korunma çabasındaki mücahitlere götürecektir. Ama izlendiğinin farkında değildir.

Genel Yönetmenliğini ve yapımcılığını Mesut Uçakan’ın, Yönetmenliğini Ayhan Özen’in, başrollerini Gürbey İleri, Buse Varol, Ufuk Bayraktar, Yavuz Bingöl, Sevtap Özaltun, Müge Boz, Özge Sezince, Timur Ölkebaş, Ceyda Olguner, Emel Dede, Derda Yasir Yenal ve Bahadır Yenişehirlioğlu paylaştığı dizi; 2 Aralık Cuma akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranında seyircisiyle buluşuyor…

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]