Sevda Kuşun Kanadında dizisine iki yeni oyuncu

Tüm dünyada “68 Kuşağı” olarak nitelenen gençlik hareketinin Türkiye’de yaşanan boyutunu, bir sevda öyküsü üzerinden anlatan, TRT’nin sevilen dönem dizisi ‘Sevda Kuşun Kanadında’nın oyuncu kadrosuna iki yeni oyuncu dahil doldu. Deniz Baysal’ın diziden ayrılmasından sonra yapım şirketi Sonart Medya, “Tümay” karakteri için Sevtap Özaltun ile anlaştı. Ayrıca başarılı oyuncu Ceyda Olguner de yeni sezonda Sevda Kuşun Kanadında dizisine transfer oldu.

SEVDA KUŞUN KANADINDA YENİ SEZON İÇİN GÜN SAYIYOR

Oyuncu kadrosunu daha da güçlendiren ve yapımcılığını Sonart Medya’nın üstlendiği Sevda Kuşun Kanadında’nın yeni sezon hazırlıkları başladı. İlk altı bölümde Deniz Baysal’ın canlandırdığı Tümay karakterine yeni sezonda Sevtap Özaltun hayat verecek. Baysal’ın yerine aynı karakteri yeni sezonda ‘Fatmagül’ün Suçu Ne’, ‘Canım Ailem’ ve ‘Ulan İstanbul’ dizilerinden tanıdığımız sevilen oyuncu Sevtap Özaltun canlandıracak.

Diziye ayrıca daha önce ‘Kurtlar Vadisi Pusu’, ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ ve ‘Zeyrek ile Çeyrek’ dizilerinde rol alan Ceyda Olguner, Filiz karakteriyle dahil olacak.

YAKIN GEÇMİŞE IŞIK TUTUYOR

Genel Yönetmenliğini ve yapımcılığını Mesut Uçakan’ın, yönetmenliğini Ayhan Özen’in, başrollerini Murat Ünalmış, Sevtap Özaltun, Ufuk Bayraktar, Bahadır Yenişehirlioğlu, Müge Boz ve Yavuz Bingöl’ün paylaştığı, Sevda Kuşun Kanadında 3 Haziran’da yayınlanan nefes kesen bir bölümle sezon finali yapmıştı.

Türkiye yakın tarihinin çok önemli bir dönemine ışık tutan Sevda Kuşun Kanadında, heyecan dozu yüksek yeni bölümleri ile yeni sezonda TRT1 ekranında izleyici ile buluşacak.

Sevtap Özaltun Kimdir?

Aslen Artvinli olan Sevtap Özaltun, 12 Eylül 1984 yılında İstanbul’da doğdu. Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. İlk oyunculuk deneyimini reklam filmlerinde rol alarak gerçekleştirdi. Yapı Kredi, Bebelac, ve çeşitli sakız reklamlarında oynadı. Sevtap Özaltun, 2014 yılında, başrollerinde Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım‘ın oynadığı “Ulan İstanbul” adlı dizide rol almıştı.

KÜNYE

Yapımcı: Sonart Medya

Genel Yönetmen: Mesut Uçakan

Yönetmen: Ayhan Özen

Yürütücü Yapımcı: Cemil Yavuz

Genel Koordinatör: Hüseyin Türkyıldırır

Senaryo: Sonart Medya Senaryo Grubu

Oyuncular: Murat Ünalmış, Sevtap Özaltun, Yavuz Bingöl, Ufuk Bayraktar, Bahadır Yenişehirlioğlu, Müge Boz, Özge Sezince, Timur Örkebaş, Tolga Ortancıl, Ceyda Olguner, Derda Yasir Yenal, Emel Dede, Kadir Tataş, Mustafa Şimşek

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com