Sevda Kuşun Kanadında dizisinde Deniz Baysal’ın yerine kim geldi?

TRT 1’de yayınlanan ‘Sevda Kuşun Kanadında’ dizisinin başrol oyuncusu değişikliği…Deniz Baysal’ın canlandırdığı ‘Tümay’ karakterini yeni sezonda oynayacak isim belli oldu. Tümay’ı genç oyuncu Sevtap Özaltun canlandıracak. TRT1’de yayınlanan yeni sezon hazırlıklarının bütün hızıyla sürdüğü ‘Sevda Kuşun Kanadında’nın kadrosuna 2 yeni oyuncunun daha katıldığı haber veriliyor…İşte haberin detayları..

DENİZ BAYSAL’IN YERİNE SEVTAP ALTUN

Deniz Baysal, Fox TV’de bu sezon yayınlanacak olan yeni dizi Rüzgarın Kalbi’nde Burak Serdar Şanal ile başrolde oynayacak. FOX’un yeni dizilerinden Rüzgarın Kalbi, 20 Ağustos Cuma akşamı ilk bölümüyle ekrana geldi.sevtap-altun

 

Sevda Kuşun Kanadında dizisinde Deniz Baysal’ın proje değişikliğinden dolayı yerine Sevtap Özaltun’un oynayacağı haber veriliyor.

 

 

Genel Yönetmenliğini ve yapımcılığını Mesut Uçakan’ın, yaptığı dizide başrolleri; Murat Ünalmış, Sevtap Özaltun, Ufuk Bayraktar, Bahadır Yenişehirlioğlu, Müge Boz ve Yavuz Bingöl’ün paylaşıyor. ‘Sevda Kuşun Kanadında’ 3 Haziran’da yayınlanan bölümle sezon finali yapmıştı.

İKİ YENİ OYUNCU İLE ANLAŞILDI

İlk 6 bölümde ‘Tümay’ karakterine hayat veren Deniz Baysal’ın yerine aynı karakteri yeni sezonda ‘Fatmugül’ün Suçu Ne’, ‘Canım Ailem’ ve ‘Ulan İstanbul’ dizilerinden tanınan Sevtap Özaltun canlandıracak. Diziye ayrıca, daha önce ‘Kurtlar Vadisi Pusu’, ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ ve ‘Zeyrek ile Çeyrek’ dizilerinde rol alan Ceyda Olguner de ‘Filiz’ karakteriyle dahil oluyor.

SEVTAP ÖZALTUN KİMDİR?:

Sevtap Özaltun Aslen Artvinlidir. 12 Eylül 1984 yılında(31 yaşında) İstanbul’da doğdu. Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. İlk oyunculuk deneyimini reklam filmlerinde rol alarak gerçekleştirdi. Yapı Kredi, Bebelac, ve çeşitli sakız reklamlarında oynadı.

Sevtap Özaltun, 2014 yılında, başrollerinde Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Erkan Kolçak KöstendilKaan Yıldırım‘ın oynadığı “Ulan İstanbul” adlı dizide rol almıştı.

Tiyatro :
2012-2013 – Hayyam – “Oyun Sandalı” Tiyatro ekibiyle

Filmleri ve Dizileri :
2008 – 2010 – Canım Ailem (TV Dizisi)
2010 – Fatmagül’ün Suçu Ne? (TV Dizisi)
2011 – Devrimden Sonra (Sinema Filmi)
2013 – A.Ş.K. (TV Dizisi)
2014 – Kıyamet Çiceği
2014 – Ulan İstanbul (TV Dizisi)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]