Magazin

Sertap Erener’in yeni sevgilisi Demir Demirkan’ın tanıdığı çıktı

Ünlü şarkıcı Sertap Erener’in gönlünü Can Bonomo’nun gitaristi Emre Kula’ya kaptırdığı haber veriliyor. 50 yaşındaki Sertab Erener ile 30 yaşındaki Kula, Bonomo’nun 13 Ocak’taki konserinde tanıştığı iddia ediliyor.

Takvim gazetesinin haberine göre kısa sürede arkadaşlıkları aşka dönüşen ikili, artık ilişkilerini de gizlemekten vazgeçti. Başarılı bir gitarist olan Emre Kula’nın müzisyen Demir Demirkan’la uzun süredir arkadaş olduğu hatta birçok projede de birlikte yer aldığı ortaya çıktı.

Bu sayede eski sevgilisinden istemeden de olsa intikamını alan Sertab Erener, Emre Kula ile arasındaki 20 yaşlık farkı ise hiç önemsemiyor.

Yakında bir müzik yarışmasında jüri koltuğuna oturacak olan Erener, Nisan ortasında başlayacak çekimlerden önce sevgilisiyle birkaç günlük tatil yapacak. Sertab Erener ile Emre Kula, önümüzdeki günlerde Alaçatı’ya gideceği bildiriliyor.

Sertap Erener uzun yıllar birlikte olduğu şarkıcı Demir Demirkan’la ayrılmıştı. Ayrılığa Demirkan’ın ihanetinin sebep olduğu iddia edilmişti.

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı