Serhat Ulueren’den canlı yayında ilginç Ertuğrul Özkök detayı

360 TV’de yayınlanan Telegol programının gündeminde Aziz Yıldırım’ın spor nedyasına yönelik yaptığı sert açıklamalar vardı. Programın moderatörü Serhat Ulueren, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın açıklamalarına canlı yayında cevap verdi. Ulueren, Yıldırım’ın “çaycıydı şimdi müdür oldu” sözünün muhatabının kendisi olduğunu açıkladı. Ulueren, canlı yayında Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök’le ilgili çok ilginç bir detayı da paylaştı.

“AZİZ YILDIRIM’IN BAHSETTİĞİ MÜDÜR OLAN ÇAYCI BENİM!”

Serhat Ulueren, 1980 yılında Yeşilköy’deki bir taksi durağında çaycılık yaptığını bunu da bir röportajında dile getirdiğini söyledi. Geçmişte çalışma hayatında birçok işi yaptığını ifade eden Serhat Ulueren, yaptığı işlerden dolayı hiçbir zaman yüksünmediğini belirtti.

Canlı yayındaki açıklamasında Ertuğrul Özkök’le ilgili çok çarpıcı bir detaya yer veren Ulueren, zamanında Cihan Oskay’ı Star TV Spor servisinden çıkardığı için Aziz Yıldırım’ın devreye girip bu olayı engellemeye çalıştığını sonrasında Başkan Aziz Yıldırım’la yıldızının bir türlü barışmadığını anlattı.

Zamanında spor servisine yaptığı muhabir transferlerinde bile Azizi Yıldırım’ın muhalefetiyle karşılaştığını söyleyen Serhat Ulueren, Yıldırım’ın ” bu adamları işe nasıl alırsınız, bunlar F.bahçe düşmanı” diye patronlara şikayetlerde bulunduğunu kaydetti.

“ERTUĞRUL ÖZKÖK’ÜN TALİMATIYLA İŞTEN ÇIKARDIM!”

Ulueren, Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök’le ilgili flaş bir iddiayı da dillendirerek şunları söyledi:

“Senin şuanda uçağında gezdirdiğin, yanından ayırmadığın Ertuğrul Özkök, talimat verdi, ben de Cihan Oskay’ı işten çıkardım. Bunu iyice bir bil, aklının içine iyice sok. Bir daha söylüyorum. Manchester’a giderekn uçağındaydı ya; basketbol maçlarında soyunma odasından, salondan çıkmayan Ertuğrul Özkök var ya Hürriyet’in yazarı; şu anda müthiş derecede kankasınız Allah dostluğunuzu daim etsin…O, talimat verdi , ben Star TV de iken Cihan Oskay’ı işten çıkardım”

Bu sözlerle Ulueren, yıllar önce Cihan Oskay’ın  Star TV Spor Servisi’nden çıkarılması olayında kendi dahlinin olmadığını bu olayı tamamen Ertuğrul Özkök’ün talimatıyla gerçekleştirdiğini ifade etti.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]