Serhat Akın neden “Survivor’a gittiğime çok pişmanım” dedi?

Survivor 2017’ye ünlüler takımından katılan ve yarı finalde elenen Serhat Akın, yarışma ve de adada yaşananlar hakkında flaş açıklamalarda bulundu. En dikkat çekici ifadesi ise “Survivor’a gittiğime çok pişmanım. Aileme çok zarar verdi” demesi oldu.

Hürriyet’ten Kenan Başaran’a  önemli açıklamalar yapan Serhat Akın, Survivor Panaroma isimli yarışmanın sunucuları Duygu Çetinkaya ve Hakan Hatipoğlu’nu da sert ifadelerle eleştirmekten geri durmadı.  Akın, “Sırt çantamı aldım gittim. Hiç ne olduğunu bilmiyordum. Ama bu kadar zor olacağını, bel altı vurmalar olacağını bilmiyordum. Şu beni çok üzdü: Panorama programlarında öyle bir algı yaratılmış ki… Hakan Hatipoğlu, aşağılıkça 5 ay eleştirmiş.” diye konuştu.

“BUNLAR BENİ ÇOK YARALADI”

“Bana, şerefsiz falan her şey desin, ama bu algının nereye gideceğini hesap etsin. İki çocuğum var. Eşime veya çocuklarıma küfür edilirse… Hatipoğlu’na ve bütün Panoramalacılara soruyorum: Onların karısına, çocuğuna küfür edilseydi hoşlarına gider miydi? Benim hanımım Survivor yarışmacısı değil. Eski yarışmacı Duygu Çetinkaya kim ki benim çocuğumun Türkçe bilmediğini söylüyor. Bunlar beni çok yaraladı.”

SURVİVOR PİŞMANLIĞI

Survivor’a gittiğime çok pişmanım diyen Serhat Akın, “Aileme çok zarar verdi. Ya çocuğu olmayan, kimi kimsesi neyi olduğu belli olmayan biri benim çocuğuma Türkçe bilmiyorlar diyemez. Ben çocuklarına Rusça da öğretirim İtalyanca da Fransızca da… Sana ne!

“MÜDAHALE EDİLMESİ GEREKİR”

Çok belden aşağı vurulmuş. Müdahale edilmesi gerekir. Acun Ağabey, bir gün bana sorarsa diyeceğim budur. Bu olaylar beni çok etkiledi.” ifadelerini kullandı.

“ÜNSÜZLER AJİTASYON İÇİNDEYDİ”

Survivor’da şampiyon olamamasını da dile getiren Serhat Akın “Gönüllü olarak gitseydim kazanırdım. Sokakta da bana bunu çok söylediler. Ünlü olmak, özellikle futbolcu olmak handikap. Ünsüzler hep ajitasyon içindeydi” dedi.

“BİRİLERİ DERSİNİ İYİ ÇALIŞMIŞ”

Akın şöyle devam etti: “İstedikleri kişiyi iyi yansıtabiliyorlar. İlhan Ağabey, beni aradı ‘Ya biz ne kadar kötü insanmışız. Sabriye ise dünya iyisi insanmış’ dedi. Sabriye kötü insan değil. Oradaki herkes iyi. Ama birileri dersini iyi çalışmış, olayı iyi çözmüş!” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]