Serenay Sarıkaya’yı “İkimizin Yerine” filminin heyecanı sardı

Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Zerrin Tekindor ve İştar Gökseven’in başrollerinde yer aldığı aşk filmi “İkimizin Yerine”nin afişi geçtiğimiz günlerde medya ile paylaşılmıştı. İkimizin Yerine filminin özellikle Serenay Sarıkaya’nın kariyerinde önemli bir yer tutuyor. Vizyon tarihi giderek yaklaşan film dolayısıyla Sarıkaya’nın büyük bir heyecan yaşadığı konuşuluyor.

Filmin yapımcılığını TAFF Yapım üstlenirken filmin yönetmenlik koltuğunda Umur Turagay oturuyor.

Senaryosunu Pınar Bulut’un yazdığı, İkimizin Yerine’denin oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Zerrin Tekindor, İştar Gökseven ve Özgür Emre Yıldırım gibi birbirinden başarılı isimlerin yer alıyor.  “İkimizin Yerine” filminin afişi ödüllü tasarımcı Arda Aktaş tarafından tasarlandı.

ikimizinyerine-film

Serenay Sarıkaya’nın küçük bir kasabada büyümüş, sürekli kendini tekrarlayan hayatına dair soruları cevaplamaya çalışan Çiçek karakterini canlandırdığı filmde, başarılı oyuncu Nejat İşler de Çiçek’in hayatını değiştirecek büyük aşkı, edebiyat öğretmeni Doğan’ı oynuyor.

İKİMİZİN YERİNE’NİN VİZYON TARİHİ BELLİ OLDU

Merakla beklenen sinema filminin vizyon tarihi de belli oldu. Sinema seyircisi İkimizin Yerine’yi 21 Ekim’den itibaren sinema salonlarından izleyebilecek.

Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya ilk defa bir projede başrol oynadılar. Çiftin sinemaseverlerden ne gibi tepkiler alacağı merak ediliyor.

KEREM BÜRSİN TAM DESTEK VERDİ

Serenay Sarıkaya’nın oyuncu sevgilisi Kerem Bürsin’de Sarıkaya’ya tam destek verdiği biliniyor. Bürsin bir röportajında “Serenay’ı çok farklı göreceksiniz. Harika ve büyüleyici oynamış” diyerek sevgilisine tam destek verdiğini göstermiş oldu.

SERENAY SARIKAYA’NIN İLK ÖNEMLİ BAŞROL FİLMİ

İkimizin Yerine filmi daha çok dizilerle popüler hale gelen Serenay Sarıkaya’nın ilk başrol filmi özelliğini taşıyor. Sarıkaya da “Sinemaya aşık bir oyuncu olarak sırtlandığım ilk filmim. Yolumu açmaya gayret eden, bana yoldaş olan, koruyup kollayan Nejat İşler’e teşekkür ederim” açıklamsıyla bu filmin kariyerinde çok önemli bir yeri olduğunu ifade etmişti.

NEJAT İŞLER SİNEMA PROJELERİNE AĞIRLIK VERDİ

Ünlü oyuncu Nejat İşler’in dizi yapmayacağı ve daha çok sinema filmleriyle ilgili projelere ağırlık vereceği konuşuluyor. İşler, en son 2014 yılında Kış Uykusu filminde oynamıştı.

Nuri Bilge Ceylan’ın yönettiği 2014 yapımı olan film, 2014 Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye kazanmıştı. Film ayrıca aynı festivalde FIPRESCI ödülüne de layık görüldü. Kış Uykusu, yönetmenliğini Yılmaz Güney’in yaptığı Yol’un ardından Altın Palmiye kazanan ikinci Türk filmi olma niteliği taşıyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]