Serenay Sarıkaya’nın hayranları sosyal medyadan oyuncuya özlemlerini haykırdı

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’ya hayranlarından sürpriz… Uzun zamandır ekranlarda görünmeyen sadece reklam filmlerinde boy gösteren Serenay Sarıkaya’yı hayranları oldukça özledi. Güzel oyuncuyu bir an önce ekranlarda görmek isteyen hayranları Sarıkaya’ya sosyal medya üzerinden güzel bir sürpriz yaptı. ÖzlenenYıldız SerenaySarıkaya etiketiyle paylaşım yapan hayranlar kısa zamanda etiketlerini Twitter’da tren Topic(TT) yani en çok konuşulan konular arasına sokmayı başardı.

HAYRANLARI SERENAY SARIKAYA’YI ÇOK ÖZLEDİ

Serenay Sarıkaya’ya ait birbirinden güzel fotoğraflar paylaşan hayranlar güzel yıldızı adeta iltifatlara boğdu. Sosyal medyada örgütlenen hayranlar Sarıkaya’ya ait fan sayfalarının organize olmasıyla Twitter’da Serenay Sarıkaya rüzgarı estirdi.hazar-erguclu-serenay-sarikaya

Sarıkaya en son Star’da ekrana gelen Medcezir dizisiyle hayranlarının karşısına çıkmıştı. Güzel oyuncunun hangi yeni dizisi projesiyle döneceği henüz tam olarak netlik kazanmadı.

Sarıkaya’nın Medcezir dizisinden rol arkadaşı Hazar Ergüçlü geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Sarıkaya ile çektirdiği bir fotoğrafı paylaşmıştı.

YENİ SEZONDA YENİ PROJEDE YER ALACAK MI?

Bir röportajında ” Yeni sezon için dizi düşünüyor musunuz?” şeklindeki soruya “Olabilir ama daha netleşen hiçbir şey yok” diye cevap veren Sarıkaya bu cevabıyla kendisini ekranda görmek isteyen hayranlarını istemeden de olsa üzmüştü.

Yeni dizi projeleri konusunda oldukça seçici davrandığı konuşulan Sarıkaya’nın erken final gibi kötü bir sürpriz yaşamamak için kılı kırk yardığı biliniyor.

HAYRANLARININ ISRARI İŞE YARAYACAK MI?

Güzel oyuncu “Bir sürü dizi yayından kalktı, artık zemin çok kaygan. Geri dönerseniz nasıl bir projede yer alırsınız?” şeklindeki bir soruya ise; “Biz Medcezir ile çok güzel bir iş yaptık. Hem döneminin çok üstünde hem de herkese hitap eden, çok keyifli ve herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği bir hikayeydi. Bu kadar güzel başlamış ve bitmiş bir işin üzerine koyabilecek bir şey yapmak isterim. Seçici davranmaya ve sabırlı olmaya çalışıyorum.” cevaplayarak kolay bir tercihte bulunmak istemediğini dile getirmişti.

Bakalım hayranlarının sosyal medyadaki gayretleri Sarıkaya’yı yeni bir dizi projesiyle ekranlara taşımaya yetecek mi? Bu sorunun önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor.

 

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]