Seren Serengil Engin Akyürek haberine isyan etti

Seren Serengil, Engin Akyürek’in peşinde olduğu yönünde haber yapan Hürriyet gazetesi ve bazı magazin programlarına dava açmaya hazırlanıyor. Haberde geçen “Seren Serengil,  Akyürek’i her yerde takip ediyor” tarzındaki ifadelerden rahatsız olan Serengil, sosyal medya hesaplarından haber ile ilgili duyduğu sıkıntıyı dile getirdi.
Seren Serengil, Engin Akyürek’i çok beğendiği için onu gittiği her yerde takip ediyor şeklinde yapılan haberlere  ateş püskürdü. Serengil, haberde iddia edildiği gibi Engin Akyürek’i kovalamadığını ifade ederek şu açıklamayı yaptı:

“Bugün Hürriyet gazetesindeki şerefsizce tamamen yalan bu haber için avukatıma zaten talimat verdim. Ben tüm Kara Para Aşk ekibini dizi sürdüğü sürece destekledim, resimlerini paylaştım daha çok seyredilsin diye kendimce reklamını yaptım… Engin’in böyle bir açıklama yapmayacağını söylememe gerek yok herkes bilir! Benim bir beraberliğim var bir yılı aşkındır süren sizlerle paylaşmadım çünkü kendi kabuğumuzda mutlu olmayı tercih ettik ve sabah bu haberleri beraber seyrettik Kaş’a da onunla beraber gittik. Bana dönüp televizyonları seyrederken “Bunlar insan mı?” dedi. “Yanında olmasam ben bile inanırdım belki o kadar da gerçek gibi anlatıyorlar” dedi! Bu haberi bu şekilde var sayıp üzerine konuşan iki uyduruk magazin programına da dava açıyorum. Benim sevdiğim adamla tatil görüntülerimi paylaştığımda kim olduğunu hepiniz gördünüz o iddia edilen yerlere de hep onunla gittim üstelik Engin’le hiç karşılaşmadım. Hürriyet gazetesinin bu kadar uyduruk ve aslı olmayan bir habere yer vermesi çok şaşırtıcı… Ama ben aynı yerde aynı büyüklükte bu haberin doğrusunu çıkarttıracağım sevenlerim üzülmesin!”

ENGİN AKYÜREK DE SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Engin Akyürek de Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafta, basında yer alan haberlerin tamamen asılsız olduğunu ve kendisinin de öyle bir ifadesi olmadığının altını çizdi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]