Şeref Meselesi’ni Kerem Bürsin’in popülerliği de kurtamadı

Kanal D’nin dizilerden yana şansı tutmuyor. Sezona başlarken büyük umutlarla ekrana gelen Şeref Meselesi düşük reytinglere daha fazla dayanamadı. Sevilen dizi için final kararı alındı.

Kanalın tüm çabasına rağmen reytinglerde bir türlü hedefini tutturamayan Şeref Meselesi, 26. bölümüyle ekranlara veda edeceği haber veriliyor.

Televizyon tarihinde ilk kez, ilk bölümünde yüksek reyting uğruna ana haberin 1 günlüğüne yayından kaldırıldığı Şeref Meselesi dizisi, yayınlandığı süre boyunca reytinglerde beklenen performansı bir türlü gösteremedi.

ŞEREF MESELESİ İÇİN FİNAL ZAMANI
Kanyon’da düzenlenen bir galayla diziyi tanıtan Kanal D, Yasemin Allen’ın 22. bölümde vurularak ekranlara veda etmesinin ardından diziyi 4 bölüm daha yayınlayarak 26. bölümünde diziyi bitirme kararı aldı.

REYTİNGLERE YENİLDİ
Geçen hafta yayınlanan bölümünde reyting sıralamasında totalde 8. sırada olan Şeref Meselesi, AB’de 3. olabildi.

Yüksek maliyetleri dolayısıyla zirvede yer alamayan diziler için ekran macerasını sürdürebilmek artık daha da zor. Kanal D’nin  Kerem Bürsin’in yükselen popülaritesine rağmen Şeref Meselesi’ni bitirme kararı vermek durumunda kaldığı konuşuluyor.

Dizinin yapımcılığını D Yapım üstlenirken yönetmenliğini Altan Dönmez yapıyor. Şeref Meselesi L’Onore e il Rispetto adlı bir Italyan dizisinden uyarlandı. Dizinin güçlü oyuncu kadrosunda ise Kerem Bürsin’in yanı sıra Yasemin Allen, Şükrü Özyıldız, Şükran Ovalı, Burcu Biricik gibi isimler de yer alıyordu.

Şeref Meselesi’nin konusu:

Yiğit (Kerem Bürsin) ve Emir (Şükrü Özyıldız) iki kardeştir. Yiğit çekici, hovarda ve dışadönük bir gençken,Emir Yiğit’in aksine dış görünüşünden ziyade aklına güvenen, zeki ve çalışkan bir gençtir. Her ne kadar dünyaları zıt olsalar da, birbirine çok bağlı bu iki kardeşin dünyaları, önce dedelerinin, ardından da babalarının ölümü ile altüst olur. İstanbul’da yeni taşındıkları mahallenin soğuk ama can yakan güzeli Sibel (Yasemin Allen) her iki kardeşin de gönlünü çelerken, genç kızın yakın arkadaşları, Derya (Şükran Ovalı) ve Kübra (Burcu Biricik) da ilk görüşte kendilerini Yiğit’in cazibesine kaptıracaklardır.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]