Serdar’dan Okana kapak!

Serdar Ortaç Bebek’te sahilde karşılaştığı magazin muhabirleri ile yaptığı kısa sohbette Okan Bayülgen’e kapak olacak şekilde bir cümle kurdu. Son dönemlerde özellikle magazin muhabirlerine ünlülerin yaptığı sözlü şiddete tek cümle ile cevap veren Serdar Ortaç, muhabirlerin yanında yer aldı.

Serdar Ortaç, İstanbul’un en güzel zamanlarını eşiyle birlikte sahilde gezerek geçiriyor. Hafta sonu da İrlandalı eşi Chloe Loughnan ile İstanbul’da Bebek sahillerinden bisiklete binerken görüntülenen Serdar Ortaç, magazin muhabirleri ile kısa bir sohbet etti. Gazetecilerin zor şartlar altında çalıştığını idrak eden ünlü şarkıcı ve söz yazarı Ortaç sadece şarkıları ile değil duruşu ile de magazin dünyasının gönlünü bir kez daha fethetti.

Önceki ay magazin muhabirlerine ağır bir küfür eden Okan Bayülgen de dahil olmak üzere magazin muhabirlerine kötü davranan ünlü isimlere sert çıkan Serdar Ortaç “Ben 25 yıllık starım. Sizi nerede görsem her zaman sizlerle konuşurum. Size kim kötü davranıyorsa o zaman defolup gitsin, bu işi yapmasın.” diyerek magazin muhabirlerinin yanında olduğunu belirtti.

Okan Bayülgen gazetecileri küfretmişti

Geçtiğimiz ay sevgilisi Selin Atasoy ile görüntülenince muhabirlere sinirlenerek küfürler yağdıran Okan Bayülgen gazetecilere sözlü şiddet uygulamıştı.  Bayülen kendisine mikrofon uzatan magazin muhabirlerine, “Ne istiyorsunuz? Bana soru falan sormayın. Hal hatır sormayın. Kendinize başka bir meslek bulun. Apış arası çekmekten başka ne yapıyorsunuz?” demiş muhabirlerin ise bunu ekmek parası olduğunu söylemesi üzerine aracının camını açarak “Ekmeğinizi s……m” şeklinde ağır hakarette bulunmuştu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]